2018 DK Çeyrek Final | Brezilya 1-2 Belçika | MS | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Brezilya 1-2 Belçika | MS | 6 Temmuz | TRT 1

krali dikkatle izleyecegim muthis bir defansci
fagner-selecao-brasil-0718-1400x800.jpg

krali dikkatle izleyecegim muthis bir defansci
fagner-selecao-brasil-0718-1400x800.jpg

Puhahaha bu bayağı vasat bir heriw renktaş. Önünde ki Willian'ın arkaya desteği olmasa paçavra olmuştu şimdiye. Çiçe hocamın evlat kontenjanından yararlanıp turnuvaya icabed etti. Çiçe hocam da biraz evlatçılık var açıkçası sırf korintiasdan öğrencisi diye oynatıyor. :asd: Yeri gelmişken millet jesusa, willian'a takmış durumda ama bu adamları imkanı yok kesmez çiçe hocam. Neyse hocam işini bilir mutlaka bir bildiği vardır diye düşünüyorum. :asd:

Puhahaha bu bayağı vasat bir heriw renktaş. Önünde ki Willian'ın arkaya desteği olmasa paçavra olmuştu şimdiye. Çiçe hocamın evlat kontenjanından yararlanıp turnuvaya icabed etti. Çiçe hocam da biraz evlatçılık var açıkçası sırf korintiasdan öğrencisi diye oynatıyor. :asd: Yeri gelmişken millet jesusa, willian'a takmış durumda ama bu adamları imkanı yok kesmez çiçe hocam. Neyse hocam işini bilir mutlaka bir bildiği vardır diye düşünüyorum. :asd:

iyi gozuktu bana yaw
spektakuler bi herif degil biraz duz ama rambo gibi adam rentas

Hazırız. Önce küçük fransızları sonra da abilerini tarihin tozlu sayfalarına şutlayacağız. 2.yarı şov var.

Üst Alt