2018 DK Çeyrek Final | Uruguay 0-2 Fransa | MS | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Uruguay 0-2 Fransa | MS | 6 Temmuz | TRT 1

İnsanlık hali çok büyük hata yaptı ama yapacak bir şey yok.De Gea da aynısını yedi.Ama dünyanın en iyi 3 kalecisinden biri yine.Muslerada kalitesi tartışılmaz bir kaleci.

Kendi kalecisi boyle kotu bir gol yedi diye bayram eden kisiler var, ne desek bos.

Bazilarinin derdi gercekten Galatasaray'mi yoksa forum'da herkes beni tanisinda kendimi adam sanayim bknz @aydin aslan @ recep yildirim

Umrumda mısın ?

Ben gerçekleri konuşmaya devam edicem sen böyle her haltı övmeye devam edebilirsin mesela ikinci golü ne güzel yedi dime ?

Tevezin penaltısını kurtarıp copa americayi uruguaya kazandiran,2010 dünya kupasında uruguayin dünya 4.cusu olmasında büyük pay sahibi olan musleranın moralini bu tarz sansizliklar bozmaz

fatih hocanın muslerayı derhal arayıp "boşuna kafana takma sizinkiler sabaha kadar oynansa gol atamazdı zaten" demesi lazım italyanca

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uruguay federasyon başkanı olcam hocayı rusyada bırakırım.Ulan cavaniyi bu maçta oynatmıcan da hangi maçta oynatçan

Muslera arada bir böyle şakirtlikler yapıyor ne yazık ki, büyük maça denk gelmemesi için dua etmek lazım (totem falan da olabilir tercihinize kalmış orasına karışmam) sezonda kabaca 2-3 şakirtlik yapıyorsa da en az 10-15 maç müthiş performans gösteriyor, geri kalan maçlarda da standart performans veriyor. Hakkını yemeyelim, az maçımızı kurtarmadı.

Bunu yediği golde bu zaafının alakası olmadığı durumlarda ve hatta bazen maç başlamadan ve hatta konunun Muslera ve Uruguay ile alakası yokken bile dile getirilmesinden bu sonucun çıkması normal. Muslera sahaya çıkınca hata yapsa da haklı çıksak, dalga geçsek beklentisi olduğu bariz.

Nasıl mesela bir örnek versene ?

Yediği golde kendimce bir açıklama yapmışım,video koymuşum neden hatalı olduğunu belirtmiştim havadan sallamıyoruz bazı şeyleri

Ek olarak yediği golde eleştirilecek bir şey olmadığını da belirttim ama sen beni Muslera düşmanı olarak görmeye devam etmek istiyorsan sen bilirsin sknti yok

Üst Alt