2018 DK D Grubu M:1 | Hırvatistan 2-0 Nijerya | MS | 16 Haziran | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK D Grubu M:1 | Hırvatistan 2-0 Nijerya | MS | 16 Haziran | TRT 1

bu kelechi nereye gitse hep yedek yav. oynamak istiyorum dedigi leicester'i gectim nijerya milli takiminda bile yedek.

bursa'nin sag bekini cikarip mosesi oraya almali. sag öne musa gecmeli. etebo malini cikarip kelechiyi almali forvet arkasina. mikel de orta sahada oynamali net olarak. isabetli sut cekemeyen nijerya bu düzenle gol mol atamaz hirvatlara, degisiklik yapmali.

hirvatlar isim olarak iyi olsa da oyun olarak pek güven vermedi.

Hırvatistan İlk ciddi rakipte elenir.
Pek iş yok bunlarda. Sadece bu maçda değil baya zamandır eski gücünden uzaklıkta
Buna pek katılmıyorum Hacım.
Hrv. en güçlü rakipden bile geriye yaslanıp beraberliği alır. Ama iş kazanmaya gelince açılıp zaaf göstermeye mecbur kaldığında iş rakibin bu durumda ne yapabileceğne dayanır. Becerirlerse atarlar yoksa; giderler...

Çünkü hem defansa hemde forvete destek verebilen çift yönlü kalabalık orta sahaya sahipler...

Buna pek katılmıyorum Hacım.
Hrv. en güçlü rakipden bile geriye yaslanıp beraberliği alır. Ama iş kazanmaya gelince açılıp zaaf göstermeye mecbur kaldığında iş rakibin bu durumda ne yapabileceğne dayanır. Becerirlerse atarlar yoksa; giderler...

Çünkü çift yönlü kalabalık orta sahaya sahipler...
Savunmaları okadar iyi değil bence.
Nigeria gibi çok genç takım bile gol atacak durumunda her an.
Hücumda da korkulacak takım hiç değil diğer favori takımlar ile kıyasladığımızda

Ayrıca sonuçlara bakarsak son 1-2. Yılında nekadar eski güçlerinden uzaklaştıkları anlaşılıyor.

..
218c149eaac6557ebf10afdb8a66d71e.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalnız 2. yarıda hrv. açık defansa döndü.
ilk yarı gibi kapanmadan sahaya yayılıyo. njr bunun için fırsatlar yakalayabiliyo.
Bunun nedeni ve devamı uzun topla kontra(lar) stratejisi olabilir..

Nijerya’nın kalecisi nasıl bir kariyer düşüşü yapmış öyle yav. Forvet olarak başlamış futbola sonra kaleci olmuş sjsjns

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Asya ve Afrika kıtasından gelen takımlar komple berbat. Bu kıtalardan bir takım varsa ve karşılarında güçlü takım yoksa hiç açmıyorum bile tvyi. Daha iyi film izlerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yalnız 2. yarıda hrv. açık defansa döndü.
ilk yarı gibi kapanmadan sahaya yayılıyo. njr bunun için fırsatlar yakalayabiliyo.
Bunun nedeni ve devamı uzun topla kontra(lar) stratejisi olabilir..
Evet 2. golü atabilmek için njr. yı üzerine çekip açılmaya va açık vermeye davet ediyo gizliden..
njr defansı ileri çıkarsa arkaya uzun toplar başlar...

Üst Alt