2018 DK E Grubu M:3 | Sırbistan 0-2 Brezilya | MS | 27 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK E Grubu M:3 | Sırbistan 0-2 Brezilya | MS | 27 Haziran | TRT 1

1-png.23845

srb-png.23784
c80ecv-png.23785
bra-png.23779

Pmp0Aa.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası E Grubu 3. Maç
Sırbistan - Brezilya
Otkritie Arena
27 Haziran 2018
21:00

Sırplar çok büyük hata yaptı. Son dakikada kazanıp işi bitirmek isterken eldeki bulgurdan oldular. Brezilya'yı yenmek zorundalar şu anda. Oysa ki berabere kalsalardı şimdi çok büyük avantajları vardı.

Ancak yine de kolay lokma değiller. Fizik olarak çok güçlü bir takım.

Arkadaşlar brezilyadan bahsediyoruz herkes içini ferah tutsun bizi loser ülkelerle bir tutmayınız.:cool:

jAVIQu.jpg

Ben sırbistan ve kostarika eşit skorlarla kazansın istiyorum...;D
Brezilya ikinci olsunda latinler birbirine rakip olmasın.
2.turda Brezilya-İsveç ve Meksika-Sırbistan olsun ki latinler çeyreğe gidebilsinler...

Son düzenleme:
Bu Paulinho'da ne buluyorlar merak ediyorum, hatta Barca niye aldi hala anlamadim gitti
Adamda manyak bi enerji var. Bi bakıyorsun 2. forvet gibi oynuyor, 10 saniye sonra orta sahada top kapmış. Barcelona'ya uyacağını ben de düşünmezdim ama seyrettiğim maçlarda çok faydalı buldum. Barcelona'da bayadır golcü orta saha diye bişey yok, Paulinho devamlı gol arıyor ve atıyor. Gol atmadığında da rakip defansı rahatsız ederek ofanstaki arkadaşlarına boş alan açıyor. Ve bunları yapan çoğu orta saha oyuncularının aksine takımın fizik gücünü ve orta saha direncini düşürmüyor. Tahmin edemeyeceğim kadar faydalı bi oyuncu.

Üst Alt