2018 DK G Grubu M:2 | İngiltere 6-1 Panama | MS | 24 Haziran | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK G Grubu M:2 | İngiltere 6-1 Panama | MS | 24 Haziran | TRT 1

Dgc4qwUW0AED7lI.jpg

Bugün bir atılım yaptım yaptım yoksa patladım demektir. Şu turnuvada en güvendiğim takım olan İngiltere'de Trippier'İn bol asistler ve cleans sheet ile Lingaard ve Kane'in minimum ikişer golle tamamlamasını dilerim.

Renktas benim bildigim sen 3'lu savunmaya pek sicak degildin,ingiltere 3'lu oynuyor

Geçen bunla iligli bir post atmıştım. 3'lü ile ilgili rezervlerim sürüyor ama tek istisna ortasahayı 8-10 benzeri oyuncularla kuran 3'lüler ve 3-4-3'ler olmaya başladı. Fernandinho-De Bruyne tarzı adamlarla oynanında hoşa giden bir yanı olmaya başladı. Hala 4'lü daha efektif geliyor bana. Klasik 3-5-2 zaten nefretim.

Herşeye rağmen, favori ingiltere gibi
Grupdan da belçika 1. ve İng. 2. çıkar sanırım.
Belçika çeyreğe ulaşıp, eşleştirmedde hata yapmadıysam eğer (brezilya vs almanya ) galibine elenir. Ama, ingilterenin kendine çeki düzen vermezse çeyreği görebilmesi şüpheli bence.

Panama çok daha iyi başladı . Umarım İngiltere alır duran toptan gol bulması iyi oldu . Gareth Southgate de rezil bir hoca çıkardığı takım da berbat . Gitsin M'boro'yu küme düşürsün rezil herif .

Üst Alt