2018 DK Son 16 | Belçika 3-2 Japonya | MS | 2 Temmuz | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Son 16 | Belçika 3-2 Japonya | MS | 2 Temmuz | TRT 1

1-png.23746

bel-png.23945
c80ecv-png.23952
jpn-png.23956

VeJEI8.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası Son 16
Belçika - Japonya
Rostov Arena
2 Temmuz 2018
21:00

Japonya bana göre İsveç ile beraber en büyük sürprizi yaptı kupada. İlk maçta biraz şanslılardı ama olsun. Bana göre görevlerini yerine getirdiler. Elenirlerse kimse büyük tepki göstermez.

Belçika çok ağır basıyor. Kolombiya maçındaki pozisyonun benzeri pozisyon olmazsa fark atar Belçika.

Turnuvadaki favorim belcika. Belcika hırvatistan finali şık olur ama zor. Bu turu gecerler brezilya macı zor

Fizik olarak turnuvanın en büyük farkı ortaya çıkacak. Vertoghen-Alderweild-Meunier-Boyata-Lukaku-Witsel oynarsa Fellaini.

Belçika turnuvanın en uzun takımı, Japonya ise en kısa takımlarından. Bana göre her duran top tehlike olabilir.

Büyükler birer birer gidiyor.

Sırada Belçika var artık.

Çakma Wonderkid'lerin turnuva dışı kalma çaktı.

Pek kestiremedigim bir mac. Belcika alir da acaba Fransa gibi kendinden gecer mi.

Japonlarin savunmasi bir yere kadar dayanir ancak. Lukaku gibi bir hayvan var en ucta bir de.

Japonya hazard korkusundan defans ve orta sahayı kalabalık tutarak alan savunmasıyla, ve belki hazard a sıralı stoper vererek, zamana oynayıp kontra arayışında olabilir.
Hazard a alan bırakılmaz ve hatta mümkün olduğunca da topla buluşturulmazsa belki denge sağlanabilir biraz.

Ve lütfen lukaku da ya öbür kanatta oyalansın ne yapacaksa, ya da nagaya zarar vermesin topla buluşabilmek için. Kiralığın hayrını gödük de , malın hayrını görmeden bi iş gelmesin başına..

Üst Alt