2018 DK Son 16 | Brezilya 2-0 Meksika | MS | 2 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Son 16 | Brezilya 2-0 Meksika | MS | 2 Temmuz | TRT 1

VAR a gidilse, meksikanın bir tane de penaltısı var verilmeyen ve VAR odasında es geçilen..
Dileyen geniş özetde 75. dakka civarında meksika sağ kanattan kesilen ortayı dikkatle inceleyip kafaya çıkmaya çalışan meksikalının topla buluşacakken enseye dirsek vurarak indirildiğini görebilir.

Çok net bir oyunla tarumar ettik gariban mexicoluları loser almanları elemekle bu iş olmuyor. Mexico abisi brasil önünde almanlara yaptığı şovları yapamazdı. Siz de hala Çiçe hocamı willianı filan sorgulayın brasil kupaya uzanınca da bahsedersiniz costa bilmem ne diye. Bütün avrupa devlerinin döküldüğü arjantinin rezil olduğu turnuvada şanlı brasilimizin macerası devam ediyor.

Neymar'a herşey söylenebilir karaktersizdir. Bugünde şerefsizlikler yaptı, Overrated dır bunlara katılıyorum bende eleştiriyorum. Ama adam kesinlikle kazanan tarafta olmayı bir şekilde başarıyor winner kimliğe sahip bir topçu olacağını düşünüyorum gelecekte. Şu maçın adamı net neymar'dır tartışmam bile.

Willian willian dediniz ilk yarı defansa bir çok kez yardıma geldi çalıştı hücumda vasattı. 2.yarı hücumda da akmaya başladı. Fagner, willian olmasa sopayla kovalanır her maç sonu.

Brasil bu dengeli oyununu sürdürürse kupaya uzanacaktır. Bunda hiç şüphem yok.

not : casemiro cezalı duruma düştü.

Çok net bir oyunla tarumar ettik gariban mexicoluları loser almanları elemekle bu iş olmuyor. Mexico abisi brasil önünde almanlara yaptığı şovları yapamazdı. Siz de hala Çiçe hocamı willianı filan sorgulayın brasil kupaya uzanınca da bahsedersiniz costa bilmem ne diye. Bütün avrupa devlerinin döküldüğü arjantinin rezil olduğu turnuvada şanlı brasilimizin macerası devam ediyor.

Neymar'a herşey söylenebilir karaktersizdir. Bugünde şerefsizlikler yaptı, Overrated dır bunlara katılıyorum bende eleştiriyorum. Ama adam kesinlikle kazanan tarafta olmayı bir şekilde başarıyor winner kimliğe sahip bir topçu olacağını düşünüyorum gelecekte. Şu maçın adamı net neymar'dır tartışmam bile.

Willian willian dediniz ilk yarı defansa bir çok kez yardıma geldi çalıştı hücumda vasattı. 2.yarı hücumda da akmaya başladı. Fagner, willian olmasa sopayla kovalanır her maç sonu.

Brasil bu dengeli oyununu sürdürürse kupaya uzanacaktır. Bunda hiç şüphem yok.

not : casemiro cezalı duruma düştü.

Brezilya pozisyon vermiyor. Çok iyi alan kapatıyorlar. Defanslarini aşmak çok zor. Hücumda da kontra atak için biçilmiş kaftan adamlar olunca sonuca bı şekilde gidiyorlar. Ne çok defansifler, ne çok ofansifler. Doğru oyunu oynuyorlar. Zevk de alıyorsunuz izlerken. Ofans defans arasında çok iyi bı denge kurmuslar.

Daha önce de demiştim; Meksika turu burada değil İsveç maçında kaybetti. Beraberlik bile liderlik için yeterken sen 3-0 yenilirsen kusura bakma.

Ondan sonra ağlarsınız 7 turnuvadır son 16'da eleniyoruz diye. Etkileyici Almanya maçından sonra bu şekilde elenmek çok can yakıcı ama futbol böyle işte.

DhHjZaEUcAA7Dvt.jpg

Üst Alt