2018 DK Tahmin Yarışması | Şampiyon Can Büyük - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Tahmin Yarışması | Şampiyon Can Büyük

Forumda 4 senedir varim , sonunda kim futboldan anliyor bir olcme ve sonuca varma sansi dogdu

Ben iddiali degilim , bir yarismaya filan da girmiyorum ama forumdakileri degerlendirmek icin guzel bir firsat

Fakat bence tag , 200 like , tebrik vs yerine herkes kendisine saygisini takinsin ve tahminleri tutmayip geride kalanlar yeni sezonda da ligde tahminlerde bulunmasin , anlamiyorum desin cekilsin

Boylece futboldan anlamadigini kendi kanitlamis kisilerin anlamsiz yorumlarini okumayalim , buna ben de dahilim ama herkes kendi degerlendirmesini de ayni seffaflikta yapsin

Forumda 4 senedir varim , sonunda kim futboldan anliyor bir olcme ve sonuca varma sansi dogdu

Ben iddiali degilim , bir yarismaya filan da girmiyorum ama forumdakileri degerlendirmek icin guzel bir firsat

Fakat bence tag , 200 like , tebrik vs yerine herkes kendisine saygisini takinsin ve tahminleri tutmayip geride kalanlar yeni sezonda da ligde tahminlerde bulunmasin , anlamiyorum desin cekilsin

Boylece futboldan anlamadigini kendi kanitlamis kisilerin anlamsiz yorumlarini okumayalim , buna ben de dahilim ama herkes kendi degerlendirmesini de ayni seffaflikta yapsin

@Serkan Şafak sana diyor Sinan Bey. Tahminlerin tutunca şov yapar tutmayınca ortalıktan kaybolursun; huyun kurusun!

Oturup takımların analizini çıkarmayacağız biz de. Benim de yüreğim taşımaz. Maçları izlemeden önce tahminlerimizi sunup kenara çekileceğiz. Birinci olduğumda bana haber verirler zaten.
Eskiden tahmin yarışması yapılırdı daha admin bile değildim sanırım ya da yeni admin olmuştum.

1 kere açık ara farkla 1. oldum sonraki sene de @Serkan Gürkan geriden gelip geçti 2. oldum. Sonrasında o yarışmalara emek verip uğraşan kalmadı. O dönem bile tahmin girmeyi çokça unuttuğum oluyordu ki haftalıktı tahminler lig için, önem veremiyorum böyle gereksiz işlere.

Abi hay cumlene saglik . O son 3 kelime iste

Boyle gereksiz isler

Ben de hep bunu soyluyorum . Ciddiyetten uzak olan hic bir seyi konusmaya gerek dahi yok

Ben de bazen bu hataya dusuyorum . Guzel ozetlemissin , DK da tahmin yurutmussun , ee ne oluyor tutunca ? Kazanimlar neler , hangi objektif kriterlere gore takdir goreceksin , ne kadar surecek

Kisaca amac ne

Abi hay cumlene saglik . O son 3 kelime iste

Boyle gereksiz isler

Ben de hep bunu soyluyorum . Ciddiyetten uzak olan hic bir seyi konusmaya gerek dahi yok

Ben de bazen bu hataya dusuyorum . Guzel ozetlemissin , DK da tahmin yurutmussun , ee ne oluyor tutunca ? Kazanimlar neler , hangi objektif kriterlere gore takdir goreceksin , ne kadar surecek

Kisaca amac ne

Valla aynı fikirdeyiz. Ben Yunanistan’ın Avrupa şampiyonu olacağına iddia oymamış adamım. ( En yüksek oran verilen 3 takıma 50 lira atmıştım. Oda çekemiyorum parayı diye. Sonrada unutmuştum. Kupadan 3 ay sonra iş olsun diye iddia oynamaya hesaba girdim. 2000 liraya yakın param vardı:)))
Ve bu beni bilgili değil sadece şanslı yaptı. 3 ihtimalli sonuçlardan bahsediyoruz. Ve dilediğin kadar araştır istatistik kas. Sonuç maçın içinde. En zayıf rakiple oynuyorsun dk 3 kırmızı kart. Dk 20 en iyi oyuncun sakatlandı. Dk 45 bir kırmızı daha. Bu durumda maçı zayıf kazansa yada berabere bitse. Bizim iddiamız güçlünün kazanacağını söylemek ve realite sunmaksa sonuç farklı olunca futbol bilmiyor mu olacağız ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu bir şans oyunu arkadaşlar. Sayısal Loto, İddaa, Spor Toto gibi oyunlar nasıl hem vakit geçirmek için, hem de kumar amaçlı oynanıyorsa burada dünya kupası maç tahminleri oynanıyor. Maçların çoğunu zaten takip ediyoruz. O maçlar hakkında skor tahmininde bulunmanın nesi garip anlamadım. Futbol forumu burası!

Ayrıca açıkça da gocunmadan söyleyeyim. Maç sonucu tahminlerim genel anlamda tutuyor. Bu konuda Keramettin TANRIVERDİ denen zat-ı muhteremden çok daha iyiyim. Ama bu başarım, bu yeteneğim, öngörüm futbolu ondan daha bildiğim anlamını çıkarmaz. Bunu yazarken ellerim titriyor ama benden daha iyi analiz eder maçları. Peh.

Valla aynı fikirdeyiz. Ben Yunanistan’ın Avrupa şampiyonu olacağına iddia oymamış adamım. ( En yüksek oran verilen 3 takıma 50 lira atmıştım. Oda çekemiyorum parayı diye. Sonrada unutmuştum. Kupadan 3 ay sonra iş olsun diye iddia oynamaya hesaba girdim. 2000 liraya yakın param vardı:)))
Ve bu beni bilgili değil sadece şanslı yaptı. 3 ihtimalli sonuçlardan bahsediyoruz. Ve dilediğin kadar araştır istatistik kas. Sonuç maçın içinde. En zayıf rakiple oynuyorsun dk 3 kırmızı kart. Dk 20 en iyi oyuncun sakatlandı. Dk 45 bir kırmızı daha. Bu durumda maçı zayıf kazansa yada berabere bitse. Bizim iddiamız güçlünün kazanacağını söylemek ve realite sunmaksa sonuç farklı olunca futbol bilmiyor mu olacağız ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zaten burada futbol bilgisi ölçmüyoruz ki. Hepimiz izleyeceğiz kupayı ve izlerken farklı bir gözle bakmamızı, ayrı bir zevk almamızı sağlıyor bu tarz tahmin oyunları veya abartılmadığı sürece iddia olayı..

@Sinan Bilgin
Neden bu kadar kasıyorsun kendini? Ciddi konu içermeyen her başlığa "neye yarıyor, gereksiz, vakit kaybı" yazıp duruyorsun. Tahmin oyunu adı üstünde oyun. Yukarıda da yazdığım gibi hepimiz izleyeceğiz kupayı. Bu uğraşımıza ayrı bir zevk katma çabasına niye bu kadar karşısın? Vakti olmayan uğraşmaz zaten ama vaktin varsa buradaki insanlarla güzel bir etkinlik yapmanın ne zararı var? Kimse aman kazanayım 1. olayım 300 beğeni yazılsın diye tahmin yapmıyor zaten. Amaç bir uğraş, eğlence. Bu kavramlara bu kadar uzak olmayın..

Üst Alt