2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Brezilya - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Brezilya

DdLGCxNX0AAtOWO.png

Uğur Güzel Beyefendinin bir tahmini daha tuttu . Talisca çağırılmaz diyordu . Ben etiketleyemedim kendisini bilmiyorum mazur görsün büyük üstat Nostradamus - Mata Hari karışımı büyük insan :hat:

Açıkçası bu tahmin zor değildi bence :D

Talisca berbattı bu sezon.

sent via GSC
Yok zaten tahmini tersiydi ve Talisca Dünya Kupasından sonra yeni takımına imza atar diyordu . Yani çağırılacakmış bol bol süre bulup şov yapacakmış :D ama ben en çok onun Mata Hari yanını seviyorum . Selçuk'un aletini masaya vurup Ünal Aysal'dan zorla sözleşme aldığı anları gözümün önünde canlandırttı . Bence Fanatik'te yazmalı kendisi .

Hem Talisca hem Giuliano'yu almamis demek.
bu ikisinin de 40 firin ekmek yemesi lazim daha milli takimda oynamak icin. brezilya milli takiminda oynamak okadar kolay degildir.

ayrica toplamda 6 oyuncu var büyük liglerde oynamayan. 3ü brezilya ligi (cassio fagner geromel) 1i cin'de (augusto), diger ikiside shaktar'da oynuyor (fred-taison) kalan oyuncular hep üst düzey takimlarda oynayan isimler. su tercihlerden bazilari garip olmus, özellikle geromel'i köln'den bilirim agir bir stoperdir, schalke'deki naldo ondan iyi mesela ama almamis. :D

bu ikisinin de 40 firin ekmek yemesi lazim daha milli takimda oynamak icin. brezilya milli takiminda oynamak okadar kolay degildir.

ayrica toplamda 6 oyuncu var büyük liglerde oynamayan. 3ü brezilya ligi (cassio fagner geromel) 1i cin'de (augusto), diger ikiside shaktar'da oynuyor (fred-taison) kalan oyuncular hep üst düzey takimlarda oynayan isimler. su tercihlerden bazilari garip olmus, özellikle geromel'i köln'den bilirim agir bir stoperdir, schalke'deki naldo ondan iyi mesela ama almamis. :D
Bizim Mariano da yok belki yedek olarak alinabilirdi Dani Alves sakatken ama diger yandan tatilini yapmis olur.

Üst Alt