2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu yonetimi sevdim ama kursu konusmalari cok amatorce

Amator sporlardan bahsederken "eczacibasi , vakifbank , arkas ... vb lerinin basina corap orecegiz , yok oyle tek dalda mucadele " gibisinden konusuyor bir yonetici

Bunlar soylenmez . Yanlis . Ya yarin obur gun bir firsat dogru birleseceksin bunlarla , ya da belki sponsorluk alacaksin

Acemice isler

Amator sporlardan bahsederken "eczacibasi , vakifbank , arkas ... vb lerinin basina corap orecegiz , yok oyle tek dalda mucadele " gibisinden konusuyor bir yonetici

Bunlar soylenmez . Yanlis . Ya yarin obur gun bir firsat dogru birleseceksin bunlarla , ya da belki sponsorluk alacaksin

Acemice isler
Aynen şimdiye kadar gördüğüm problemleri konuşma tarzları amatörce.

Neden polat diyoruz ? , alttaki tabloda gizli .. cok cok net bir tablo , birileri viski , milkshake , ananas suyu icerken adnan polat jalepeno biberi yemis

82D30A30-007D-484F-8B39-610FDE953344.jpeg

Acemice isler
Aynen şimdiye kadar gördüğüm problemleri konuşma tarzları amatörce.
Biraz tecrübe kazansın düzelecektir.Dursun BİLE düzeltmişti son zamanlarda.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Polat donemine ait zamanda futbol as uzerinde giderler vardi , o tablo burada olmadigi icin polat hep para kazandirmis gibi bir algiya da kapilmayin elbette

Fakat oranin konsolodesi de asla o donemden sonraki yirtik gibi degil

Ustune ustluk sirketler birlestirildi , riva ruhsati acildi , bugun kazandigimiz paranin kaynagi olan stadyum bitirildi , bir cok oyuncu satildi

Üst Alt