2019/2020 Futbol ve Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Günün yorumu Terim in üç tane 6 numara ile oynuyoruz demesi.Demek ki kadro planlaması hatalı.takima oyun ve oyuncu hızını artırmak için orta sahada 8 ile 10 numara(Belhanda yi saymıyorum) alınması gerekiyor.Kanatta da hızlı bir gol atabilen oyuncu olmazsa olmaz.(Tercihen Onyekuru, Ndyaye-Takimi bilme ve kiralık alınabilir durumu nedeniyle) Linnes,Diagne ,Maicon opsiyonlari da ayrıca elimizi rahatlabilir.O zaman tekrar şampiyonluktan bahsedebiliriz.

o deilde babam demin bisey gonderdi harbiden gecen sene 15 mac oynamisken 25 puan toplamistik. 24 puan topladik bu sene. kotu bir sonuc evet ama gecen sene 33 puanla basaksehir liderken 33 puan topladi bu sene sivas. ilginc gercekten. ama bir ara toplanmamiz lazim fener bjk hepsi mal bu sene.

Inanc eksik

Motivasyon eksik

Hayal kirikligi ve umitsizlik var

Super lig'de sampiyon olsak ne olacak avrupa'da paspas olduktan sonra diye dusunuyor herkes lakin sampiyonluk sayisinda arayi acmak da ffp'den en iyi durumda kurtulup saglikli bir butceyle 2020'lere adim atmak da cok onemli.

o deilde babam demin bisey gonderdi harbiden gecen sene 15 mac oynamisken 25 puan toplamistik. 24 puan topladik bu sene. kotu bir sonuc evet ama gecen sene 33 puanla basaksehir liderken 33 puan topladi bu sene sivas. ilginc gercekten. ama bir ara toplanmamiz lazim fener bjk hepsi mal bu sene.
Biz onlardan kötüyüz.
Mücadeleyi bırakmış bizimkiler bir kaç istisna hariç.

Her sene ümidim var dı çünkü bu durumlar da bile takımı sırtlayan bir kaç kaliteli isim çıkıyordu ortaya.

Bu isim bu sene Ömer Bayram gerisini siz düşünün.

Gscimbom mobil

Biz onlardan kötüyüz.
Mücadeleyi bırakmış bizimkiler bir kaç istisna hariç.

Her sene ümidim var dı çünkü bu durumlar da bile takımı sırtlayan bir kaç kaliteli isim çıkıyordu ortaya.

Bu isim bu sene Ömer Bayram gerisini siz düşünün.

Gscimbom mobil
dogru diyosun renkdas gecen sene vardi ama feg yoktan tekrar dogdu resmen bilemeyiz bende daha umitsizim bu sene gecen sene bu kadar degildim bende ama ne bileyim bakacagiz aslinda birakmamak lazim taraftar olarak ama bizim hirbolar birakmis gibiler harbiden.

Üst Alt