2019-2020 Sezonu Formamız Satışa Çıktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019-2020 Sezonu Formamız Satışa Çıktı!

Salak adamlar su formayi 1 ay once cikarsaniza sampiyonluk haftasinda. Bu kadar pazarlama stratejiniz de mi yok anlamiyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
2012/13 sezonunda yapmıştık bunu. Ligin son haftası 2013/14 sezonunun yeni formasıyla sahaya çıkmıştık yanlış hatırlamıyorsam Trabzonu 2:0 yenmiştik.

Dediklerine kesinlikle katılıyorum, taraftarlar şampiyonluğun gazı ve sevinciyle formalara deli gibi saldırıp alırdı öyle bir durumda.

Bundesliga da mesela son 2 hafta da takımlar iç saha maçında yeni sezonun formalarını giyip tanıtmaya özen gösterirler. Bunu her zaman yapmak lazım.

sent via GSC

1990-2009'a Kadar Bütün Galatasaray Formaları - Sayfa: 2 • Tribun Dergi

Bu formaların tamamına hakim olan var mı?

Benim bir formam vardı.. 96-97 veya 98 sezonunda almıştım. Sanırım orta 2 veya 3e gidiyordum.. Babamın iş yerinin oraya Hepatu açılmıştı.. Hepatudan almıştım.. Komşunun oğlu abi bana verir misin demişti..Ona vermiştim..Çok güzel bir formaydı.. İlk formamdı ama şuan o formanın fotoğrafını bile bulamıyorum.. 96 yılındaki formaya benziyor ama kumaşı öyle değildi..

Üst Alt