2019 Afrika Uluslar Kupası | 21 Haziran - 19 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 laf dedik nasıl zoruna gittiyse artık sürekli alıntı yapıp duruyorsun

Dikkat edersen senin yazdığın boş mesajlara cevap vermedim ısrarla cevap bekleyen mesajlar yazman nasıl bir eziklik psikolojisi içerisinde olduğunu gösteriyor.Benden alıntı yapmazsan sevinirim hadi eyw
:red: :asd: :asd: aglayacaksan oynamayi birak :asd: guzel kahkaha attirdin ya yemin ederim gece gece

Her topicin icine sican Aydin isi gucu birakip Afrika Kupasi takip basligina bile girip icine sicti.

Seviye dusurucu adamlari topiclerden uzaklastirin lutfen.

Rahat bir Afrika Kupasi izlettirmiyorlar.

Her topicin icine sican Aydin isi gucu birakip Afrika Kupasi takip basligina bile girip icine sicti.

Seviye dusurucu adamlari topiclerden uzaklastirin lutfen.

Rahat bir Afrika Kupasi izlettirmiyorlar.
ya aslinda forumdan ban yemesi guzel bir oh cektirmisti herkese ama sonra ozur felan diledi sanirim geri aldilar kiyamadilar :b @Aydin Aslan

ya aslinda forumdan ban yemesi guzel bir oh cektirmisti herkese ama sonra ozur felan diledi sanirim geri aldilar kiyamadilar :b @Aydin Aslan

Özür dileyip dilemediğimi nereden biliyorsun ?

Ceza yedikten sonra bir gram ağlamadım sen ve senin yardakçıların gibi @Keramettin TANRIVERDİ sorabilirsin

Cezamı açın diye bir talebimde olmadı,fake üyelikte açmadım uzaktan ara sıra takip ettim forumu sadece.Küfür etmiştim o kısım için özür diledim sadece Keramettinden cezam açıldıktan sonra

O kararı veren Keramettindi yine her zaman olduğu gibi bir yerlerinden uydurup duruyorsun

Özür dileyip dilemediğimi nereden biliyorsun ?

Ceza yedikten sonra bir gram ağlamadım sen ve senin yardakçıların gibi @Keramettin TANRIVERDİ sorabilirsin

Cezamı açın diye bir talebimde olmadı,fake üyelikte açmadım uzaktan ara sıra takip ettim forumu sadece.Küfür etmiştim o kısım için özür diledim sadece Keramettinden cezam açıldıktan sonra

O kararı veren Keramettindi yine her zaman olduğu gibi bir yerlerinden uydurup duruyorsun
asdasasd :asd: cok cabuk sey oluyorsun sende ya beybisi :asd:

Ceazyirdeki gueiduero isimle DOS herif tam bizlik.

Tek basina 2 tane 8 ile oynuyor.

Forrestte oynuyormus.

ya adamlar 10 kişi topun arkasına geçiyor orada oynayan ön libero iyi oynasa ne olur büyük takımda mı oynayacak

biz şu tarz top oynayan anadolu takımındaki bir defansif oyuncuyu övsek bi sövmediğin kalır övdüğün adama bak

cezayirli sedat ağçay

Üst Alt