2019 Afrika Uluslar Kupası | 21 Haziran - 19 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
forvetinin kalecisine oradan yedek kulübüsündeki gol kralından teknik direktörüne alayı gerizekalı bunların

liverpoolun yerine olayım maneyi de bu akşamdan sonra satarım

adam mı yok onların sisteminde

Turnuvayı hak eden kazandı bencede.

Bu maçı saymazsak totalde futbola benzeyen oynayan tek takımdı belkide.

Fegholi için ayrıca sevindim. Kral herşeyi hak ediyor

Sosoyu baska formayla görmek bile agir geldi lan.

Adam tam bir winner bu arada. Basaksehire karsi rovesatasi, bu turnuvadaki performansi. Full kalite

benakır 30 milyon euro artık turnuvanın adamı olmuş.
Emre Akbaba' yı almakla, yağlı müşterisi çıkmış Belhanda ' yı takımda tutmakla filan uğraşmak yerine, zamanında imkanları zorlayıp gözü karartmak suretiyle alacaktık vesselam!..

6-8-10 farketmez; Belhanda' dan her anlamda üstün bir futbolcudur. Katılır mısın?! ;)

hakem de lesh idi. Inanilmaz lakayt mac yönetti. Futbol degil, sanki güres ve hentbol maciydi. Herkes kaafasina göre cirit atiyordu, ben böyle mac ve yönetim görmedim ;D

Emre Akbaba' yı almakla, yağlı müşterisi çıkmış Belhanda ' yı takımda tutmakla filan uğraşmak yerine, zamanında imkanları zorlayıp gözü karartmak suretiyle alacaktık vesselam!..

6-8-10 farketmez; Belhanda' dan her anlamda üstün bir futbolcudur. Katılır mısın?! ;)

Burak CanAslan dur bana sarma da şimdi şu konuyu incele bir bizle adı geçtiği dönem ki yorumlar komedi.

Burak CanAslan dur bana sarma da şimdi şu konuyu incele bir bizle adı geçtiği dönem ki yorumlar komedi.

O yorumları biliyorum. En başından beri ''Futbol Tanrısı'' gibi görülmüş bir futbolcu olsa; ne Arsenal beleşe bırakırdı, ne bizimle ciddi şekilde adı geçebilirdi zaten...

Son bir yıldır ismi defalarca gündeme geldi, ciddi teklif yaptığımız biliniyor, mesela Emre Akbaba transferinde olduğu gibi kararlı davranılsa zor bir transfer olmazdı. Geneli CV tapıcısı olan bu forumda bile çoğunluk olumlu görüş bildirdi diye hatırlıyorum...

Olayı sulandırma. İzin verirsen, mevzuyu doğrudan doğruya Belhanda/Bennacer kıyasına bilerek getirdim. Belhanda' nın daha üstün olduğu tek bir özelliğini söylemeni istirham ediyorum; hani çok beğeniyorsun ya?!, mutlaka söyleyecek sözlerin olmalı! :unsure:

Üst Alt