2019 Afrika Uluslar Kupası | 21 Haziran - 19 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O yorumları biliyorum. En başından beri ''Futbol Tanrısı'' gibi görülmüş bir futbolcu olsa; ne Arsenal beleşe bırakırdı, ne bizimle ciddi şekilde adı geçebilirdi zaten...

Son bir yıldır ismi defalarca gündeme geldi, ciddi teklif yaptığımız biliniyor, mesela Emre Akbaba transferinde olduğu gibi kararlı davranılsa zor bir transfer olmazdı. Geneli CV tapıcısı olan bu forumda bile çoğunluk olumlu görüş bildirdi diye hatırlıyorum...

Olayı sulandırma. İzin verirsen, mevzuyu doğrudan doğruya Belhanda/Bennacer kıyasına bilerek getirdim. Belhanda' nın daha üstün olduğu tek bir özelliğini söylemeni istirham ediyorum; hani çok beğeniyorsun ya?!, mutlaka söyleyecek sözlerin olmalı! :unsure:

Saracak adam arıyorsun anlıyorum da elma -armut muhabbeti ilgimi çekmiyor Adem'i dene birde istersen.

Saracak adam arıyorsun anlıyorum da elma -armut muhabbeti ilgimi çekmiyor Adem'i dene birde istersen.
O ne demek, açar mısın zahmet olmazsa?..

Biri kadromuzda bulunan, diğeri transferi birkaç kez ciddi şekilde gündemimize gelmiş, aynı mevkiinin oyuncuları işte!...

Adem konusuna cevabımı diğer mesajımda bulabilirsin...

D__wkIRWsAAtN0t

Mehmetin çöpünü de koymuşlar

Üst Alt