2019 TFF Süper Kupa | Akhisarspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos | Şampiyon Galatasaray! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 TFF Süper Kupa | Akhisarspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos | Şampiyon Galatasaray!

Şurada kırmızıyı verse +1 kupa daha olacaktı müzemizde :/
resized_091e6-770b047c13.jpg

Geçen sezon Türkiye Kupası finalinde yaşananlar sıkıntı değil, benim aklım hala Galatasaray'ın Fener gibi küme düşme hattı takımına geçen yaz verdiği Süper Kupa'da. Heralde Fatih Terim Galatasaraylarının kaybettiği en saçma sapan final maçıydı. Aynı şekilde bir kupa daha hediye etmeyi yüreğim kaldırmaz. İşi savsaklamadan ilk yarıda işi bitirip kupayı almak lazım. Bu takımın, bu coğrafyada kupa kaybedecek lüskü olmamalı artık. Almanya'da Bayern, Fransa'da PSG gibi Türkiye sınırlarında tüm kupalara ambargo koymalıyız.

Tahminim; Muslera-Mariano-Luyindama-Marcao-Yuto-Donk-Belhanda-Seri-Jimmy-Babel-Emre

4-3-3 şeklinde yazdım ama 4-2-3-1 veya 4-1-4-1'de olabilir tabi.

Hoca forvette sürpriz yapıp Ali Yavuz'u 11 oynatsa keşke. Mitroglu'na 1000 kere tercih ederim. Babel'de iş yapar ama kanatlarda Feghouli izinli, Mor yeni geldi(hazır olmayabilir) ve Onyekuru'da yok maalesef.:(

---------------------Muslera------------------
-------------------------------------------------
Mariano---Luyindama---Marcao--Nagatomo
--------------------------------------------------
----------------------Donk---------------------
------------Seri---------------Belhanda-------
------------------------------------------------
Jimmy------------Ali Yavuz-------------Babel

Ankara'lı biri olarak ilk defa bir final kendi şehrimde ve bir kaç ay önce taşındığım için gidemiyorum. Ah ulan ya bir kupa kaldırdığımızı göremedi bu gözler canlı kanlı..

Üst Alt