2019 UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park'ta Oynanacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park'ta Oynanacak!

Vodafone un yapimi esnasinda ve sonrasinda dis cephe ve kalite olarak toki bize kitledi boyasiz kalitesiz stadi diye tonlarca yorum yapildi bu forumda
Yine elma ile armutu karistiriyorsun.
Bir yanda taraftari oldugun stadin estetik görünüsü, sadece dis cephe degil ic yapida buna dahil, diger tarafta stadin manzarasi.
Ayrica, ulasimi rahat olan stadi herzaman trafik cilesi cekecegim stada tercih ederim.
Ayrica Vodafone Parkin ben hic bir yerinde boya, yada dis yapi estetigi göremiyorum, bildigin kolon bosluk, kolon bosluk.

hmm ozaman zor. uefa finali gorur ozaman bizim stad.
65bine cikarsinlar desem oda olmaz, ortalama 5 yilda 20 000 seyirciyle oynayan bir takimiz.
anlamiyorum 30milyonluk taraftari olan, hepside 2000li jenerasyondan ama maca gelen yok .
Görüldüğü üzere takım umut veriyosa her maç 40 bin üstü oluyo
Sorun gelip gelmemek değil o kadar yol sorunu var o stadda nasıl çıkış yapıldığını gidenler bilir ona rağmen bu rakamlar inanılmaz iyi ve Galatasaray'ın büyüklüğü üzerine kurulu.

Sen bana dolmabahçe'de ki gibi yer ver o 50 değil 80 bin olsa her maç 70 bin kişi gelir

TapaTalK

Yine elma ile armutu karistiriyorsun.
Bir yanda taraftari oldugun stadin estetik görünüsü, sadece dis cephe degil ic yapida buna dahil, diger tarafta stadin manzarasi.
Ayrica, ulasimi rahat olan stadi herzaman trafik cilesi cekecegim stada tercih ederim.

Kasimpasa macina gidenler varsa ulasim ve metronun durumunu anlatsinlar

ben biraz gordum de anlatmayim uzulursun felaketti , araba cikisi da 1 saatti

ayrica bu tum stadyumlarda var , zannediliyor ki avrupadaki stadyumlarda yok , oysa tillahi var kalabaligin zorlugun

bi stadi manzarasindan dolayi övenlerden gina geldi artik, agizlarina kürekle vurasim geliyor.

Ulan stadin icine girdiginde disarda ahir olsa ne olur bogaz manzarasi olsa ne olur, bana sanki catiya cikip puro esliginde bi gözü sahada diger gözü denizde mac izleyecek.

Si-nan fazla kasma.

Final 90 dakikadan ibaret değil. Bu maçın öncesi ve sonrası var. Avrupa’nın dört bir yanından gelen sporseverler Beşiktaş’ta yaşadığı o güzel günün algısıyla ülkesine dönecek. İnsanlar ülkesine dönünce Boğaz kenarında Asya ve Avrupa arasında bir yer diye anlatacak. Tarihe meraklı insanlar Dolmabahçe Saray’ını övecekler.

Kısacası Allah’ın unuttuğu yerdeki olimpiyat stadının yaratacağı etki ile Vodafone Park’ın yaratacağı etki aynı değildir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fenerin stadında uefa finali , olimpiyat stadında cl finali, vodafone de süper kupa finali. üçünü vereceklerine bi avrupa şampiyonası verselerdi keşke.

Kasimpasa macina gidenler varsa ulasim ve metronun durumunu anlatsinlar

ben biraz gordum de anlatmayim uzulursun felaketti , araba cikisi da 1 saatti

ayrica bu tum stadyumlarda var , zannediliyor ki avrupadaki stadyumlarda yok , oysa tillahi var kalabaligin zorlugun
Binlerce insanin geldigi bir ortamda bes dakikada cikmayi beklemek hayal olur zaten.
Ancak kötünün iyisi diye bisey vardir.
Mevzu sadece stada gidenler degil, gitmeyenlerde var bu isin icinde.
Mecidiyeköyde Ali Sami Yen gibi kücük bir stadin cevresi mac öncesi ve dahada kötüsü sonrasi hic iyi bir hal almiyordu.
Su konuda katilirim, bizim stadin daha coook eksigi var.

Son düzenleme:
O stadın çıkışında her yere gidiş yolu var

Vapurlar 10 dk yürüme mesafesinde
İnsanlar birbirini ezmeden rahat rahat yürüyerek çıkıyolar
Biz çıkışlarda 1 saat bekliyoruz nefesin adamın ensesinde

Bu şartlarda bizim stad çok iyi doluyo kimse hakkını yemesin insanların

TapaTalK

Ingilterede son siradaki takimin taraftari 50binle oynuyor ortalama bir sezonu. sadece basarili oldugu zaman maca gitmekte taraftarlik degidlir.
iyi gundede kotu gundede destek vermemiz lazim yoksa hayal ettigimiz konuma gelmez takim.
Turkiyede malesef maclara gidilmiyor, kayseri fistik gibi bir stadyum yapti ama insanar gitmiyor. para desen oda degil, kayseri bir ara biletleri 5lira yapti ve simit + limon inklusive :D yinede gelmediler

evet yerlesim biraz kotu ama ben sadece istanbuldaki taraftari kast etmiyorum. buyuk takimin taraftari ulkenin 4 bir yerinde gelir, avrupadan bile en az her mac 1000-2000 arasi taraftar gelmesi lazim. sonucta sadece 17 mac 1 senede

Görüldüğü üzere takım umut veriyosa her maç 40 bin üstü oluyo
Sorun gelip gelmemek değil o kadar yol sorunu var o stadda nasıl çıkış yapıldığını gidenler bilir ona rağmen bu rakamlar inanılmaz iyi ve Galatasaray'ın büyüklüğü üzerine kurulu.

Sen bana dolmabahçe'de ki gibi yer ver o 50 değil 80 bin olsa her maç 70 bin kişi gelir

TapaTalK

Ingilterede son siradaki takimin taraftari 50binle oynuyor ortalama bir sezonu. sadece basarili oldugu zaman maca gitmekte taraftarlik degidlir.
iyi gundede kotu gundede destek vermemiz lazim yoksa hayal ettigimiz konuma gelmez takim.
Turkiyede malesef maclara gidilmiyor, kayseri fistik gibi bir stadyum yapti ama insanar gitmiyor. para desen oda degil, kayseri bir ara biletleri 5lira yapti ve simit + limon inklusive :D yinede gelmediler

evet yerlesim biraz kotu ama ben sadece istanbuldaki taraftari kast etmiyorum. buyuk takimin taraftari ulkenin 4 bir yerinde gelir, avrupadan bile en az her mac 1000-2000 arasi taraftar gelmesi lazim. sonucta sadece 17 mac 1 senede

Bizde öyle bi kültür yok yani boşuna kandırmayalım kendimizi

Beşiktaş şundan 3 sene önce demirören zamanlarında inönü'de 15-20 bin'e oynuyodu başarı gelince herkes stada gidiyo. Aslında başarıda değil takım ortaya bişeyler koyunca doluyo.

Şurda 2 sene biz ya da fener şampiyon olsun vodafone'da ki düşüşü o zaman izle.

Fenerbahçe 2004'den 2011'e kadar full stad'da oynadı başarı vardı iyi takım kuruyolardı son 3 senedir 50 bin'e görmedi.

Şimdi biz kıpırdandık 40 bin üstü oynuyoruz bu takımda mücadele etmesin bizim tt stadyumu da dolmaz. Türkiye'de futbol seyircisi diye bişey yok taraftarlık var. Ve evet aslında herkes iyi gün taraftarı bunu kabul etmek lazım.

Beşiktaş şundan 3 sene önce demirören zamanlarında inönü'de 15-20 bin'e oynuyodu başarı gelince herkes stada gidiyo. Aslında başarıda değil takım ortaya bişeyler koyunca doluyo.

Fenerbahçe 2004'den 2011'e kadar full stad'da oynadı başarı vardı iyi takım kuruyolardı son 3 senedir 50 bin'e görmedi.

Şimdi biz kıpırdandık 40 bin üstü oynuyoruz bu takımda mücadele etmesin bizim tt stadyumu da dolmaz. Türkiye'de futbol seyircisi diye bişey yok taraftarlık var. Ve evet aslında herkes iyi gün taraftarı bunu kabul etmek lazım.
Aslinda farkli bir bakis acisida var bu iste.
Siz mücadele etmezseniz biz size destek olmayiz.
Bu bir mesajtir sonucta.

Zorla soyletip sonra kiziyorsunuz . Vodafone ile turkiyenin geri kalan stadyumlari karsilastirilir mi ?

sen uefa olsan allah askina hangisine final verirsin

masmavi bogazin kenarinda tonla simgesel yapinin gobegindeki yere mi , otoyol kenarindaki yere mi

daha bu haberin h si yokken vodafone yapildigi gibi bir final kapar demistim , hic sekmedi , ilk basvurusunda aldi

daha iyileri de yakisir ama kapasitesi kotu

Yala yala aman eksik kalma

O stadın çıkışında her yere gidiş yolu var

Vapurlar 10 dk yürüme mesafesinde
İnsanlar birbirini ezmeden rahat rahat yürüyerek çıkıyolar
Biz çıkışlarda 1 saat bekliyoruz nefesin adamın ensesinde

Bu şartlarda bizim stad çok iyi doluyo kimse hakkını yemesin insanların

TapaTalK

Vodafone icin bir elestirim var . Ki bu elestiri bizim stadyum icin de var , avrupadakiler icin de

her ne kadar teoride yuru taksim yuru karakoy yuru besiktas , yuru motorla kadikoy de desen pratikte asla boyle degil

evet yuruyerek gidecegin yere gitmeye razi isen avantajli ama bir vasita ariyorsan abartmiyorum intihardir vodafone , resmen agir pismanlik

taksime cik desen feci yokus , o saatte funikuler ya kapali ya da mahser gibi

bjk ye yuruyorsan sorun yok ama arabali isen park yeri yok , otobusler full , taksi imkansiz , hele motorlara gidis binis ve seyahat cidden cin iskencesi

10-15 kere yasadim tam bir rezalet

tt de de metro perisanligin dibi

stat alti otopark cikisi da kotu ama radyoyu ac dinle bekle ile idare ediliyor

bu ulasim konusunda kadikoy avantajli nispeten

Ben degilim . Katiksiz bir sporsever , futbolseverim

her bransta musabakaya , zaman veya mekan ayrimi yapmadan giderim , mac destekledigim takimin olsun olmasin

Sekiztasi ben rakip olarak gormuyorum :) Trabzonsporun bir tik ustu.
Sonucta bu ulkenin TEK buyuk takimi biziz ve sonra fener

bjk derbileri hic heyacanla beklemedim nedeni ise aramizdaki fark baya bi FARK var.

Aslinda farkli bir bakis acisida var bu iste.
Siz mücadele etmezseniz biz size destek olmayiz.
Bu bir mesajtir sonucta.

Kupa filan istemiyo insanlar şöyle mücadele et iyi kadro kur istekli ol rakibe sahayı dar et zaten doğal olarak başarıda geliyo. 10 kere kaleye gidersin 1 kere gelirler gol olur yenilirsin maç sonu ayakta alkışlarlar.

Örn: Gs - fb süper final normal sonuç 1-2 olması gereken skor 7-2

Kupa filan istemiyo insanlar şöyle mücadele et iyi kadro kur istekli ol rakibe sahayı dar et zaten doğal olarak başarıda geliyo. 10 kere kaleye gidersin 1 kere gelirler gol olur yenilirsin maç sonu ayakta alkışlarlar.

Örn: Gs - fb süper final normal sonuç 1-2 olması gereken skor 7-2
Zaten kast ettigim nokta bu, sahada mücadele dahi etmeyen oyuncuya böyle mesajlar verilmesi gerektigini düsünüyorum.

Vodafone icin bir elestirim var . Ki bu elestiri bizim stadyum icin de var , avrupadakiler icin de

her ne kadar teoride yuru taksim yuru karakoy yuru besiktas , yuru motorla kadikoy de desen pratikte asla boyle degil

evet yuruyerek gidecegin yere gitmeye razi isen avantajli ama bir vasita ariyorsan abartmiyorum intihardir vodafone , resmen agir pismanlik

taksime cik desen feci yokus , o saatte funikuler ya kapali ya da mahser gibi

bjk ye yuruyorsan sorun yok ama arabali isen park yeri yok , otobusler full , taksi imkansiz , hele motorlara gidis binis ve seyahat cidden cin iskencesi

10-15 kere yasadim tam bir rezalet

tt de de metro perisanligin dibi

stat alti otopark cikisi da kotu ama radyoyu ac dinle bekle ile idare ediliyor

bu ulasim konusunda kadikoy avantajli nispeten

Dolmabahçe için konuşmak gerekirse en pratik yol maçtan sonra 10 dakika yürüme mesafesi ile Münibüs otobüs duraklarına yürümek.

Gitmek istediğin yere ulaşırsın o yolda

Üst Alt