2019 | Yılın En İyi Teknik Direktörü | Türkiye - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 | Yılın En İyi Teknik Direktörü | Türkiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mutevazi kadrolariyla kupa kaldirmasalar bile, guzel futbol oynatan TD ler var iken, benim ilk ucum ; Okan, Erol, Sergen..

Tek isim yazacaksam zorlanirim, ama futbol zekasi ve gelecegi ile Sergen derim.

Bence Ünal Karaman.

FT hocam iki yaz transfer sezonu çok hatalar yaptı.
Yanındakiler hep amatör.
Dil lisan bilmeyen Abdül gidiyor Falcaoyu öpüyor. Bizim Diagne gibi birisine 13 kağıt veremeyeceğimizi bilmiyor mu?!
O 13 le 2 tane genç Brezilyalı alırdık.
Scout ekibi bulamıyorsa zaten bıraksın bu işi.

Gscimbom mobil

2019 özelinde Okan Buruk derim. 12 puanlı takıma 6-7 oyuncu aldı ve o takım ikinci hem ligin en iyi top oynayan 3-4 takımından biri oldu, hem de az daha Avrupa'ya götürüp mucizeyi başaracaktı.

Başakşehir'de yaptıkları ortada.

Fatih Terim elbette kupa kazandığı için yazılıyor ama ben farklı isimler yazmayı seviyorum.

2019 yilinin ikinci yarisini gözardi edersek acik ara Terim.

Ama eger 2019'un tamamina bakarsak kendisini sevmesem de totalde Okan Buruk derim.

Mevcut şartlarda görevini en iyi şekilde ifa eden Ünal Karaman olmuştur. Hiç bir zaman şikayet etmeyip her zaman en iyisini yapmaya çalışan adam gibi adam hocadır. Fransa maçlarında takıma çok büyük enerji yükleyen Şenol Hoca'yı da tebrik etmek lazım. Fatih Hoca kimya bozduktan sonra yazı iyi geçirmedi maalesef.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt