2020-2021 Sezonu Kadro Önerileriniz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2020-2021 Sezonu Kadro Önerileriniz

Semih Kaya'nın geleceğini sen de ben de biliyoruz.Gelsin bi izleyelim ondan sonra eleştireceksek eleştiririz.Yedek olarak geliyo..
Geldi ya bir kere, nasıl oynadığını gördün.
Hem bu mantığa bakarsak, arda da geri dönmesi lazım.
Yerli, bonservissiz ve makul bir ücrete hayır demeyen kişiler arıyoruz galiba.

Bence sadece genç yetenek kovalamamız lazım.
300'e 500'e uçan kaçan adam almamız lazım.
Keşke makina gibi yetiştirebilsek..
5 senede düzlüğe çıkarız.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Stopere yerli alacaksak tek isim

Mert Çetin olmalı.

Mert Hakan, Emre Kılınç, Mert Çetin ve İrfan Can’ı takımda görmek isterim.

Hem yaş açısından makul hem de kaliteli rotasyon olur.

Ömer, Emre Akbaba, Adem, Taylan, Yunus, Atalay, Okan, Emin da geri kalanlar.

Yabancı Hamleler

Sağ Bek
Lemina
Onyekuru
Orta Saha (8-10 arası)
Forvet

Kalanlar

Muslera
Marcao
Luyindama
Saracchi
Donk
Feghouli
Falcao
Linnes

Geldi ya bir kere, nasıl oynadığını gördün.
Hem bu mantığa bakarsak, arda da geri dönmesi lazım.
Yerli, bonservissiz ve makul bir ücrete hayır demeyen kişiler arıyoruz galiba.

Bence sadece genç yetenek kovalamamız lazım.
300'e 500'e uçan kaçan adam almamız lazım.
Keşke makina gibi yetiştirebilsek..
5 senede düzlüğe çıkarız.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bonservissiz Semih Kaya'yı alacağımızı az çok tahmin ediyoruz.Gelen oyuncuya ön yargıyla bakmak olmaz.Yedeğe alınan biri.Ben de isterim altyapıdan biri yedekte beklesin ama gelecek olan adamı izlemeden eleştirmem.Geçen sene de fazla oynamadı.Ben Işık'ı izlemedim ama izleyenlerin yorumlarına baktım beğenen fazla yok.Emin'i beğenenler var.Semihle ikisi yedekte durur..

İşte Mert Hakan & Emre Kılınç gibi 2 transfer yaptık ki bunlar büyük ihtimalle ilk 11 düzeyinde oynayacak Emre Akbaba'da ilk 11'e dönecektir seneye. Olur da yapabilirsek Diagne&Babel&Maicon&Belhanda ve Feghouli gibi oyuncuları satabilirsek ancak transfer yapabiliriz Onyekuru'nun Lemina'nın takımda kalması çok zor

Olur da satış yapabilirsek Evander gibi Ejuke&Buta gibi bonservisini verip oyuncular alabiliriz, bunun haricinde çok inanılmaz transferler gerçekleşmeyecek bu sene

Galatasaray'dan forvet harekatı… Andone'nin kiralık sözleşmesini yenilemeyi düşünmeyen yönetim, West Ham United'da forma giyen Albian Ajeti'yi transfer listesinin başına yazdı. Sezonun sona ermesiyle Arnavut asıllı İsviçreli forvet için harekete geçilecek.
[ @fotomac ]

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sağda Ahmed Musa solda Onyekuru rakiplerin sahadan çekilmesine neden olur.
2018-2019 sezonun ilk devresinde Onyekuru-Garry Rodrigues kanatlariyla oynadik ama ne Ligde takimlar sahadan cekildi, ne de Sampiyonlar Liginde takimlar sahadan cekildi. Sampiyonlar Liginde iki Porto maci, Lokomotiv Moskova ve Schalke deplasmanlarinda kanatlarda bu ikili ile ciktik ama hepsinde tokat yedik. Forvette Eren Derdiyok vardi diyeceksin ama rakiplere bakinca karsi tarafta dunya yildizlari da yoktu yani

Üst Alt