2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da Oynanacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da Oynanacak!

O zamana kadar şu şekle gelir mi yav

5ae85c7b61361f0e10af8120
Bu guzelmis gercekten ama su desenler yildiz olsaymis (CL) tam bizlik olurmus!

Kimin stadi bu?

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2019 UEFA Süper Kupa Finali (Vodafone Park)
2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali (Olimpiyat Stadı)

Hayat.

Acilen iyi bir kadro kurup Şampiyonlar Ligi gruplarında 3. olarak UEFA Avrupa Ligi'ne gidip UEFA Kupası'nı aldıktan sonra 2019 Süper Kupa finalinde Vodafone Park'ta kupayı kaldırıp, 2020 Şampiyonlar Ligi'nde de Olimpiyat Stadı'nda şampiyon olmalıyız :)

Şampiyonlar Ligi finallerinin de büyük statlarda yapılma zorunluluğunu saçma buluyorum. Sırf bu sebepten bir sürü Olimpiyat Stadı'nda maç oynanırken, kapasitesi az ama seyir zevki yüksek statlar es geçiliyor..

O zaman insa ederken coktan belli olan kurallara uygun stad planlayacaksin

50 bin yaparsan uymuyor bu kritere , minimumu kac bilmiyorum ama 50 bin degil

Bu finalleri yapmak büyük başarı değil ki.. Çekya,Romanya,Gürcistan,Makedonya,Azerbaycan,Ukrayna gibi ülkeler bile son dönemlerde bu finalleri düzenledi.

Turnuva düzenlemek bambaşka. 2024 veya başka bir turnuvayı 10 tane finale değişmem.

Bari Barcelona gelse de Messi'yi kanlı canlı bir görebilsek ya. Adam ne Arjantin'le ne de Barça ile henüz bir Türk takımıyla oynamadı.

13 senedir 1 kere bile karşılaşmazlar mı ya? Çok enteresan.

Yanlis hatirlamiyorsam 2010 dan sonra mi ne yeni kriter koymustu UEFA.

En az 70.000 kisilik stadlarda final oynayanacakti sadece özel durumlar olmadigi sürece.

Edit: 60.000 de olabilir dedigim gibi tam hatirlamiyorum.

Son düzenleme:
İyi oldu. CL finaline gitme hayalim vardı ama dövizin durumundan dolayı artık imkansız bir hale gelmişti. Ayağımıza kadar gelmişken fırsatı değerlendirip gideri buna.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok uçuk fiyatlar olmazsa ben de giderim. Ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde yer alabilecek bir etkinlik bu..

Üst Alt