2020 Yılının İlk Çeyreğine Xiaomi ve Realme Damga Vurdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2020 Yılının İlk Çeyreğine Xiaomi ve Realme Damga Vurdu

2016'da Xiaomi Mi5 aldığımda tüm çevrem daş daş geçmişti benle.

Ekonominin lüksü adım adım yediğine şahit oluyoruz.

Neden yüksek amperli batarya koyup fazladan masrafa girsinler ki?
Nasılsa bok üretseler de satış rekoru kırıyor her yıl.
3838383 yıl önce beleşten biraz daha pahalıya çıkmış ve hala kullandığım GM Discovery'de 1800 mAh batarya varken, Iphone 7'ye 1960, 8'e 1821, 9'a 2050 mAh batarya koydu adamlar. Muazzam yav. Tebrik ediyorum kendilerini. Daha düne kadar rakiplerinin giriş seviyesi telefonlarına bile 3000 mAh bataryayı nerdeyse standart olarak koyduğu yerde, Apple bu bataryalar ile bu telefonları satmayı başardıysa ayakta alkışlamak lazım. :D

bir ara 8i alsamm diye gözü karartmıştım almadım motorola aldım fazlasıyla memnunum tank gibi telefon z serisi

sonra arkadas iphone 8 almış 2-3 ay sonra deli gibi telefon kullanmadıgı halde elde powerbankla gezdigini görünce verilmiş sadakam varmış dedim

çapına tüküreyim iphone kullananların androidi gömme bahaneleride kalmadı

bir ara 8i alsamm diye gözü karartmıştım almadım motorola aldım fazlasıyla memnunum tank gibi telefon z serisi

sonra arkadas iphone 8 almış 2-3 ay sonra deli gibi telefon kullanmadıgı halde elde powerbankla gezdigini görünce verilmiş sadakam varmış dedim

çapına tüküreyim iphone kullananların androidi gömme bahaneleride kalmadı
O powerbank olayı Iphone alanlara standart olarak geliyor abi. :D

Üst Alt