2020 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
daha ilk aydan iğrenç bir yıl olacağını belli etmiştir.

1- Abd İran'ın generallerini vurdu neredeyse 3. dünya savaşı çıkacaktı.
2- Çin'den bütün dünyaya yayılan coronavirus.
3- Elazığ depremi onlarca hayatını kaybeden vatandaşımız.
4- Kobe'nin ölmesi.

Bit artık 2020 bit artık.....

Yav şu 2019 bitsin ,yok 2020 berbat başladı geyiklerine bir ben mi ayar oluyorum acaba.
Herkes kabul etsin artık insanlar aşağılık varlıklar ve her geçen dk dünyayı daha berbat hale getiriyor.Bunun haricinde insanların engellemeyeceği deprem,afet,kaza gibi olayların gerçekleşmesi de gayet olağan durumlar.Yaptığımız kötülükleri,doğaya karşı gelinemeyeceğini kabullenip yaşanan kötü olayları sayılara indirgeme ikiyüzlülüğünden ve sığlığından vazgeçilmesi gerektiği kanaatindeyim

55 günde olanlar;

-ABD'nin İran generallerini vurması, İran'ın ABD üslerini vurması
-İran'ın sivil uçağı vurup 176 kişiyi öldürmesi
-Çin'den bütün dünyaya yayılan, binlerce kişinin ölümüne sebep veren virüs
-Avustralya yangınları. Onlarca insan hayatını kaybetti, milyonlarca ağaç yandı, 500 milyona yakın hayvan telef oldu
-Kobe Bryant ve kızının da bulunduğu 6 kişinın hayatını kaybettiği helikopter kazası
-Türkiye'nin Libya'ya asker sokması
-Türkiye'nin Suriye İdlib'e büyük yığınak yapması, Rus uçaklarının saldırısı sonucu 18 askerin şehit olması
-6.8 şiddetiyle Elazığ depremi, onlarca vatandaşın hayatını kaybetmesi
-Pegasus uçağı kaza yaptı. 3 kişi öldü, 180 kişi yaralı
-Braga'nın 66 yıl aradan sonra Benfica'yı deplasmanda yenmesi
-Glasgow Rangers'in 9 yıl aradan sonra Celtic'i deplasmanda devirmesi
-Mönchengladbach'ın 30 yıl aradan sonra Düsseldorf deplasmanında kazanması
-Galatasaray'ımızın 21 yıl aradan sonra feneri kadıköy çimlerine gömmesi
-Liverpool'un 30 sene aradan sonra şampiyon olacak olması (loser denilen kulüp namağlup gidiyor)

İnanılmaz şeyler oluyor. Bundan sonraki adım 3. dünya savaşının çıkması veya kıyametin kopması herhalde.

55 günde olanlar;

-ABD'nin İran generallerini vurması, İran'ın ABD üslerini vurması
-İran'ın sivil uçağı vurup 176 kişiyi öldürmesi
-Çin'den bütün dünyaya yayılan, binlerce kişinin ölümüne sebep veren virüs
-Avustralya yangınları. Onlarca insan hayatını kaybetti, milyonlarca ağaç yandı, 500 milyona yakın hayvan telef oldu
-Kobe Bryant ve kızının da bulunduğu 6 kişinın hayatını kaybettiği helikopter kazası
-Türkiye'nin Libya'ya asker sokması
-Türkiye'nin Suriye İdlib'e büyük yığınak yapması, Rus uçaklarının saldırısı sonucu 18 askerin şehit olması
-6.8 şiddetiyle Elazığ depremi, onlarca vatandaşın hayatını kaybetmesi
-Pegasus uçağı kaza yaptı. 3 kişi öldü, 180 kişi yaralı
-Braga'nın 66 yıl aradan sonra Benfica'yı deplasmanda yenmesi
-Glasgow Rangers'in 9 yıl aradan sonra Celtic'i deplasmanda devirmesi
-Mönchengladbach'ın 30 yıl aradan sonra Düsseldorf deplasmanında kazanması
-Galatasaray'ımızın 21 yıl aradan sonra feneri kadıköy çimlerine gömmesi
-Liverpool'un 30 sene aradan sonra şampiyon olacak olması (loser denilen kulüp namağlup gidiyor)

İnanılmaz şeyler oluyor. Bundan sonraki adım 3. dünya savaşının çıkması veya kıyametin kopması herhalde.
-Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, 9 sene aradan sonra fenerbahçe'yi deplasmanda yenmeyi başardı.

Yıllardır her yeni yılda “bu sene çok kötü geldi” “uğursız yıl” deriz. Ama bu sene diğerlerine oranla daha kötü başladı. Tüm yıla yayılacak felaketler henüz iki ayda gerçekleşti denilebilir.

Avustralya yangınları
Depremler
Uçak kazaları
Korona virüsü
Beklenmedik ölümler

2016 yılını hatırlayın. Bir sonraki bombalı saldırıda acaba ben mi öleceğim diyorduk. Bir senede yüzlerce insan pisi pisine öldü. Bir hiç uğruna bir kavga uğruna! O seneyle bu seneyi kıyaslayın bakalım; hangisi daha facia!

Yıllardır her yeni yılda “bu sene çok kötü geldi” “uğursız yıl” deriz. Ama bu sene diğerlerine oranla daha kötü başladı. Tüm yıla yayılacak felaketler henüz iki ayda gerçekleşti denilebilir.

Avustralya yangınları
Depremler
Uçak kazaları
Korona virüsü
Beklenmedik ölümler

2016 yılını hatırlayın. Bir sonraki bombalı saldırıda acaba ben mi öleceğim diyorduk. Bir senede yüzlerce insan pisi pisine öldü. Bir hiç uğruna bir kavga uğruna! O seneyle bu seneyi kıyaslayın bakalım; hangisi daha facia!

Yanlis hatirlamiyorsam Avustralya yangilari 2019 da basladi.

Üst Alt