2021/2022 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Telefon sahtekarlarınca kazıklandım:(:red:..

Sonu ...0405 ile biten bir numaradan, güya Galatasaray kulübü adına aradılar, Terim ve futbolcuların ıslak imzası bulunan parçalı forma göndereceklerdi. Daha önce aynı şekilde birkaç kez alışveriş yapmıştım, adresimi net söyledikleri için şüphelenmek aklıma gelmedi. Kargo paketinden uyduruk bir forma çıktı, imza yok, isim baskısı yok, hediye tişört yok...

Neyse de şimdi baktım, benim 'uyduruk' dediğim formanın, burada paylaşılan fotolardaki parçalı ile tüm detayları birebir aynısı. İyi çakma yapmışlar anlaşılan.

Eğer orjinali de böyle ise bugüne kadar gördüğüm en çirkin parçalı formalardan birisi olmuş. Görmeden almamanızı tavsiye ederim...

Çakma olduğunu, dolandırıldığımı söyledim zaten ama detaylarını iyi benzetmişler. Store da elime aldığımda beğenirsem alırım bir tane...

Geçen sene ve ondan önceki senenin formalarının çakma olanları rezaletti aynı sizinki gibi.
Orjinali çok değişiyor yakından kalitesinden anlıyorsunuz.

Herkesin içi rahat olsun. Store'a girdiğinizde gönül rahatlığı ile alıp çıkacaksınız.

Pek iyi şeyler hatırlatmasa da bu formayı çok severdim ben :) Pazardan almıştım o dönem, #12 Xavier forması ;)

koleksiyon-galatasaray-mac-formasi-forma-2002-2003-altin-a.jpg

Aria sponsorlu mu

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Pek öyle degil aslinda.

Alta yazdigim sezonlarda parcaliyi siyah ile kulanmisligimiz var.

96-97 (sampiyon)
97-98 (sampiyon)
98-99 (sampiyon)
01-02 (sampiyon)
02-03 (parcali formamiz yok. Cubuklu bazen siyah ile kulanildi. 2. Bitirdik.)
03-04 (altinci)
10-11 (parcali degil ama cubuklu siyah ile kulanildi. 8'nci bitridik.)

Kaldi ki, ben öyle seylere takmam. Yok siyah ile böyle oldu, beyaz ile böyle oldu. Ama estetik acisindan, parcali her zaman beyaz sort ile kombinlenmelidir. Siyah'i cok begenmiyorum parcali altinda. Formalar bence gayet güzel. Sadece siyah yakayi pek begenmedim.

Üst Alt