2021/2022 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu formadaki renkler daha güzel. Son senelerde turuncu bordoya döndü renkler. Özhan Canaydın zamanı bu renk tonları geçmişten dolayı sabitlenmişti sanırım ondan sonra hep koyu tonlarda çıkmaya başladı. Rengimiz sarı kırmızı tonları değişebilir bence.

Yani bunun cok ciddi calismasi yapilip renklerimiz bu denmis

Neden Goztepe gibi pazar mali formasi gibi parlak forma giyelim ki yaani

Alternatif forma olarak kırmızı tonları bence daha hoş. Bu mesela favorilerimden biridir:

didierdrogba.jpg

Parçalı olmazsa olmaz, onda da yine favorim 12-13 sezonu:

parcali.jpg

Deplasman forması olarak bir tane de açık renk forma lazım. O da mesela 20. sene hatrına şuna benzer olsa tadından yenmez:

uefa.jpg

Tabi bu isteklerim fanteziden öteye gitmez. Günün sonunda yine parçalı iyi olsun da yeter diyeceğiz :D

Renkler sabitte tonlar değişebilir diyorum yani tercih meselesi. Bence her sene aynı renk tonu olma şartı olmamalı.

Yani bu is estetik meselesi degil ki, kultur ve gelenek meselesi? Madrid mesela diyor mu bu sene kirik beyaz yapalim baydi parlayan formalar? Dusunceni anliyorum ama ic saha formasi her sene temel hatlariyla ayni kalmalidir, hele renk olarak asla sasmamalidir.

Var mi ara sira tonaj degistiren saygideger kulupler dunyada? Kumas ve forma teknolojisi degisince degisiyor ancak.

Siteye gore resmi Nike rengi olarak "desert ore", daha once bu ayakkabida kullanmislar. Yani kremden daha koyu gibi, tahmini cizim biraz yaniltici olmus. Bence cok iyi bir renk olabilir, bayagi umutluyum.
Off-White-x-Nike-Air-Max-90-Desert-Ore-AA7293-200.png

güzel ayakkabı bunun üstüne kurşun rengi skinnyfit pantolonu cekip gezicen

Ben de eğer UEFA'nın 20.yılına özel bir tasarım olacaksa beyaz veya sarı kırmızı çubuklu isterim, hiç olmadı aynı formayı taraftarlar için çıkartsınlar 20.yıla özel alalım lütfen.

Nef sponsorlugu bitiyor degil mi bu sene?

2019/20 sponsoru kim olacak bakalim. Nef rakamlari rezaletti.

Avis Fener'e yaklasik 6m euro veriyor

Ben de eğer UEFA'nın 20.yılına özel bir tasarım olacaksa beyaz veya sarı kırmızı çubuklu isterim, hiç olmadı aynı formayı taraftarlar için çıkartsınlar 20.yıla özel alalım lütfen.

Adidas ile anlasmalari lazimdir bunun icin muhtemelen telif haklari yüzünden.

Gecen sene mi ondan önceki sene mi ne store da tarihimizin önemli formalarini "retro formalar" altinda yeniden satisa sunmuslardi. Fikir güzeldi ama uygulamayi pek begenmemistim ben. Bu vardi mesela.

8699176986793_1_org_zoom.jpg

Üst Alt