2021 FA Community Shield | Leicester City 1-0 Manchester City | MS | 7 Ağustos | Tivibu Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2021 FA Community Shield | Leicester City 1-0 Manchester City | MS | 7 Ağustos | Tivibu Spor

1301428.png

673.png
1628194009867-png.133563
679.png

wembley-stadium2.jpg

2021 FA Community Shield
Leicester City - Manchester City
Wembley Stadyumu, Londra
7 Ağustos 2021
19:15

*Maç şifresizdir ve youtube yayını vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İLK 11: Steffen, Cancelo, Dias, Ake, Mendy, Fernandinho (C), Gundogan, Palmer, Mahrez, Edozie, Torres

YEDEKLER: Carson, Grealish, Rodrigo, Bernardo, Sandler, Couto, Doyle, Gomes, Knight

Leicester City - Manchester City, Community Shield karşılaşması öncesi her iki takımın eksikleri

Leicester City

Wesley Fofana, Jonny Evans, James Justin, Timothy Castagne

Manchester City

Kevin de Bruyne, Phil Foden

guzel bir mac olacaktir tahminim...
caglar dan dolayi birde hocalarindan dolayi leicester'i ayri tutarim diger takip ettigim epl takimlarindan...

mancity de ise gundogan bir yana, grealish'ci oldugum icin ikilemde kaldim bu mac ozelinde.

hak eden kazansin diyeyim..klasik olarak...

451 leicester versus 433 mcity...

son hazirlik macinda leicesteri cok iyi buldum. inanilmaz iyi bir mac cikardilar son uefa sampiyonu karsisinda...
caglar muthis bir kafa golu atti, oyun olarakta bayagi formda gozuktu.......
kendileri adina tek uzucu durum fofana'nin agir sakatlik gecirmesi bu macta. yazik oldu, onemli bir halka idi kendileri adina...

bu macta yerine cdm den amartey oynayacak gorunuse gore... her seyi ortalama yapan, fizigi ile on planda olan bir oyuncu-bakalim caglar ile nasil bri uyum sergileyecekler. kanimca bu mac ozelinde bu tandem kendileri adina defansif anlamda kader bolgesi olacak.

leicester duran toplari cok etkili kullanan bir takim. son hazirlik macinda bunu saglam gosterdiler.
vardy dinlenmis sekilde bu maca cikacak, kaldigi yerden devam eder diye dusunuyorum.

maddison,tielemans,vardy ofansif anlamda takimlari adina en onemli halka...
yedeklerden kanimca ihenacho, patson daka etkili olurlar sure alirlarsa....

mancity nin eksikleri daha kritik profiller.
kdb,stearling,foden ,kalecileri ederson vs.....

kendileri adina bu macta gundogan, mahrez ,torres'in ayaklarina bakacaklar....
yedeklerde grealish, bernardo silva verimli olur sure alirlarsa....

mancity vasat alti takimlarla hazirlik maci yapti ozellikle son bir kac maclari bu minvalde...
leicester basta dedigim gibi villarreal karsisinda cok iyi bir performans sergiledi ,ondan once de qpr karsisinda kendilerini test ettiler. ikiside cok iyi secimdi sezona hazirlik adina....

bu mac versusu
sezon oncesi son buyuk kapisma her iki taraf adina...

caglar umarim son mactaki performansina devam eder. basarilar kardesime.

guzel bir mac olmasini temenni ediyorum.

Üst Alt