2022/2023 sezonu fikstürü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bizim başlangıcımız ne kadar zorsa fener ve beşiktaş'ın o kadar kolay.

trabzon'un da yine 3-4 tane zor maçı var 14 haftada.

bu dönemi iyi atlatırsak özellikle ikinci yarı zor deplasmanımız 2-3 adet, dolayısıyla hedef iyi futbol değil max puan olmalı, sonrasında takım uyumunun da artmasıyla fikstür bize dönecektir.

14. haftaya kadar 5 civarı farkla zirveyi takip etsek yeterli.

bizim başlangıcımız ne kadar zorsa fener ve beşiktaş'ın o kadar kolay.

trabzon'un da yine 3-4 tane zor maçı var 14 haftada.

bu dönemi iyi atlatırsak özellikle ikinci yarı zor deplasmanımız 2-3 adet, dolayısıyla hedef iyi futbol değil max puan olmalı, sonrasında takım uyumunun da artmasıyla fikstür bize dönecektir.

14. haftaya kadar 5 civarı farkla zirveyi takip etsek yeterli.
Kesinlikle katılıyorum rakiplerin övülmesinde rakiplerin kötülüğü de var bizim fikstüre bakınca ilk 8 hafta en az 6 tane dişli rakip var Ümraniye ve Kasımpaşa çıkınca ligin başında hiçbiriyle oynamak istemeyeceğimiz türden rakipler ama adım adım buradan çıkıyoruz bence başlangıç zor olup sonrasının daha kolay olması 2. yarı için ciddi avantaj sağlayacak.

Kesinlikle katılıyorum rakiplerin övülmesinde rakiplerin kötülüğü de var bizim fikstüre bakınca ilk 8 hafta en az 6 tane dişli rakip var Ümraniye ve Kasımpaşa çıkınca ligin başında hiçbiriyle oynamak istemeyeceğimiz türden rakipler ama adım adım buradan çıkıyoruz bence başlangıç zor olup sonrasının daha kolay olması 2. yarı için ciddi avantaj sağlayacak.
10 maçın 6sı deplasman 1 hafta bay

O fikstürü çekenin elinin ayarına ne diyeyim.

10 maçın 6sı deplasman 1 hafta bay

O fikstürü çekenin elinin ayarına ne diyeyim.
Yeni bir kadro için böylesi bir başlangıç kötü ama Avrupa'da yokuz bence telafi edilebilir sonrasındaki maçların zorluk seviyesi daha basit olması ligin 2. yarısında şampiyonluğa oynarken rahatlatır. Beşiktaş'ın durumu daha kötü sondan 1 önceki hafta bay geçiyorlar hem Fener hem Beşiktaş'ın özellikle son 6-7 haftaları aşırı zorlu takımlar var belki de yarışta ciddi darbe yiyebilirler.

ts maçı hem büyük risk hem şans

ezici bir mağlubiyet kötü olur ki dağılma ihtimalimiz belirebilir

ama biz oradan futbola bakmaksızın 3 puanla dönersek yelkenimizi rüzgarla doldururuz

ts maçı hem büyük risk hem şans

ezici bir mağlubiyet kötü olur ki dağılma ihtimalimiz belirebilir

ama biz oradan futbola bakmaksızın 3 puanla dönersek yelkenimizi rüzgarla doldururuz
o maç ya çok iyi savunma yapıp 1 golle falan 3 pts alır kaçarız
ya da en az 3 gol atmalı ki puan alıp dönelim.
onlar geri dönebiliyor biz tersi dağılabiliyoruz ersen martinli gökdenizli maçlara dönmesinden korkuyorum

rezalet fikstür devam ediyor, kötü durumda olan oynadığımız tek takım yok.

diğerleri ise basit fikstürlerle güzide taraftarlarımızın beğenisini kazanıyor. fikstür dönene kadar tutunursak umarım şakşakçıları da fener tjk saflarına yollayıp öz cimbomlular olarak yolumuza devam ederiz
Ankaragucu ve Kasimpasa deplasmanlari, hatta iceride ADS maci biz oynadigimiz vakit cok daha zor olacak desek yanlis olmaz

Millet dandik takımlarla erkenden oynayıp hava buluyor. Biz hem lige iyi takımlarla oynayarak başlıyoruz hem de rakiplerin oynadığı bu dandik takımlarla sezonun sonunda kume düşmemek icin yirtinirlarken oynicaz. Öyle güzel fikstür ayarlamışlar ki.
Sezon sonunda sampiyonluk adaylarıyla ve kume düşecek ekiplerle oynayacağız. Su fiksturden çıkmak zor.
b744d72443dd5096244e274c6971aa4a.jpg

rezalet fikstür devam ediyor, kötü durumda olan oynadığımız tek takım yok.

diğerleri ise basit fikstürlerle güzide taraftarlarımızın beğenisini kazanıyor. fikstür dönene kadar tutunursak umarım şakşakçıları da fener tjk saflarına yollayıp öz cimbomlular olarak yolumuza devam ederiz
Kesinlikle. Kiminle konuşsam bunu söylüyorum. Yok kargalar uçuyormuş, şikeciler perende atıyormuş. Özellikle kargaların gözleri fena boyanıyor. Bu durumu lehimize çevirecek kişi yine bizim takım. Bir farklı galibiyete çehre değişir.

Üst Alt