GSC Anket - 2022/2023 Sezonun En İyi Kalecisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket 2022/2023 Sezonun En İyi Kalecisi

Muslera beklentiyi arsa cikardigi icin bize bu sene bekleneni veremedi gibi geliyor. Basitce hatalardan yedirdigi goller var, evet. Fakat, dunku macta (Ankaragucu) cikardigi cok enteresan toplar var mesela. Onemli olan bu anlarda karakter koyabilmektir. Ben kaptandan raziyim.

Ayrica, defansi bu kadar ozguvenli oynatan da arkalarinda sirtlarini yaslayabilecekleri bir kaleci olmasidir. Song, Thomas, Mondragon uclusunden sonra bu seneki uclu bu konuda da tarihe iz birakmistir.

Muslera bu sezon birkac saçma gol dışında şampiyonluk modunda oynadı.

Kaç maç gol yememiş bakmadım ama bayağı var diye hatirliyorum. Rekor bile olabilir

Sezonun en iyi kalecisi Muslera gibi görülse de ilk defa bir şampiyonluk da başrol değil aksine defans çok iyiydi
Şampiyon olduğumuz için Muslera

Okan Kocuk - İstanbulspor maçı der susarım. Ne derseniz deyin o kurtarış sezonun şampiyonluğu getiren kurtarışıydı. Ligin tam anlamıyla kırılma anıydı. Benim gözümde sırf o kurtarış bile tek başına sezonun kalecisi yapar Okan'ı.

Üst Alt