2022-23 sezonu küme düşme hattında reel durum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022-23 sezonu küme düşme hattında reel durum

küme düşme hattında hatay-antep 3 puanları sonrası oluşan gerçek durum şöyle:

11-Antalyaspor 28 maç 35 puan
12-Alanyaspor 29 maç 35 puan
13-Sivasspor 27 maç 31 puan
14-Kasımpaşa 28 maç 32 puan
15-İstanbulspor 29 maç 33 puan
16-Ankaragücü 28 maç 31 puan
17-Giresunspor 28 maç 30 puan
18-Ümraniyespor 28 maç 26 puan

Bugün Giresun ve Ümraniye 29.Maçlarını , Sivasspor 28.maçını oynuyor.

Bu sene, lig 19 takım. 2 depremzede takımımız ligde kalacak, 2 küme düşen takım olacak, 3 adet de lige çıkan takım olacak.

Seneye de 20 takım olacağız.

Ümraniye düştü diyebiliriz.

Son düşen takım, Giresun, Istanbulspor ve Ankaragücü arasından çıkacak. Belli.

Sivas fb macina tehlikede cikmali
bugunden başlayarak kaybetmeli o halde.
fb kazansada bu fbnin istetmesi kaybetmiş olur bir yerden kazanmış oluruz zaten.
bi bunlar bi paşa pislik camialar ufak kardeş rizede geri dönecek gibi.

Giresun-Sivas
Sivas-Trabzon
Antalya-Sivas
Sivas-Fb

şurdan çok şaşırtıcı şekilde 1 puan falan çıkarsalar ne tatlı olur.hatta keşke bu şerefsiz camiayı ve rızayı küme düşürme şerefine biz hasıl olsak 35.hafta

2 takımı düşünmemenin karşılığı bir takımı düşürmemek mi. Ben çok saçma şey gördüm de bunun kadarını görmedim. Böyle böyle bakın size de imtiyaz sağlıyoruz ayağına kulüpleri susturuyorlar.

2 takımı düşünmemenin karşılığı bir takımı düşürmemek mi. Ben çok saçma şey gördüm de bunun kadarını görmedim. Böyle böyle bakın size de imtiyaz sağlıyoruz ayağına kulüpleri susturuyorlar.
Pek bir şey anlamadım renktaş.
Biraz açarmısın?

4 takım düşecekti iki takım çekildi iki düşecek.
Bir dahaki sezon yine 18 takımlı lige düşecektik olmadı.
Artık 2 sezon sonra düşeriz 18 takıma.

Pek bir şey anlamadım renktaş.
Biraz açarmısın?

4 takım düşecekti iki takım çekildi iki düşecek.
Bir dahaki sezon yine 18 takımlı lige düşecektik olmadı.
Artık 2 sezon sonra düşeriz 18 takıma.
Tamam 4 olmadı 3 düşsün. Hatay ve Antep ligin dinine demir atacakmış gibi niye davranıldı ki. 4se 4 düşsün yine. 2 takımın durumu ekstra olay yapacak bir şey yok.
Ağaç kesildi orman yandı ayağımız taşa takıldı grip olduk diye diye birilerinin götleri ivedilikle kurtarılıyor sonra da sistem içine sokuluyorlar.

Korona döneminde 3 kulüp 5 milyon Euro kaybedecek diye biz 50 milyon Euro’dan olduk biri de demedi ligin tepesi daha önemli diye.
Altı üstü bu ligde olmaması gereken 2 tane takım ekstra düşecekti.
4 yerine 2 olunca bu sefer nasılsa benim sülalem rahat modunda takılan kulüpler oluyor.

güncelleme :

küme düşme hattında hatay-antep 3 puanları sonrası oluşan gerçek durum şöyle:

11-Antalyaspor 28 maç 35 puan
12-Alanyaspor 29 maç 35 puan
13-Kasımpaşa 28 maç 32 puan
14-Giresunspor 29 maç 33 puan
15-İstanbulspor 29 maç 33 puan
16/17-Sivasspor 28 maç 31 puan
16/17-Ankaragücü 28 maç 31 puan
18-Ümraniyespor 28 maç 26 puan

16 takım üstü gereksiz. Avrupa'yla kıyaslanabilecek bir futbolcumuz ve ülke düzenimiz yok. 20 takımın 10 tanesi İstanbul ilçelerinin siyaset destekli takımları.
Lig homojen taraftarı olan ve her bölgeden doğru dağıtılmış takımlarla olsa hadi bir nebze kabullenebilir olay.
5 milyon dolarlık İstanbul 5 tane yesin diye ligde olmasına gerek yok. Boşa yıpranmaya gerek yok.
Avrupa kupasıydı, Avrupa şampiyonasında, şunun bunun elemesi, afet seçim diye diye de garip nedenlerle sürekli saçma şekilde ertelenen bir lig burası.

Üst Alt