2022 DK Çeyrek Final | Hollanda (3) 2-2 (4) Arjantin | MS | 9 Aralık | TRT 1 - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK Çeyrek Final | Hollanda (3) 2-2 (4) Arjantin | MS | 9 Aralık | TRT 1

Ben süper lige tiyatro diyordum da bu dünya kupası onu geçti adamlar bize zorla Arjantin Portekiz finali izletecekler ittire ittire.

Bu arada her maç sonunda oynadığımız oyun yetersiz hakemi yenmemiz lazım diyen arkadaşlar şu dünya kupasını bir izlesin. Nasıl yeneceksin ki hakemi? Adamlar istediklerine kazandırıyor işte.
Turnuva boyunca hic kirmizi cikmadi demi? Ki dün kirmiziya cok müsait olaylar yaşandı.

Sonucu belli bir oyun haline geldi futbol iyice. Herkesi katıyorum buna. Izledigimiz şey futbol değil. Eskiden de vardı ama bu kdr bariz değildi.

Alt ligler daha fena

“neye bakıyorsun aptal? geri dön, aptal! aynen öyle, aynen öyle, geri dön."

röportajı yapan gaston edul da messi'nin o sırada weghorst ile konuştuğunu doğruladı.

wout weghorst: "messi, beni çok hayal kırıklığına uğrattı. maçtan sonra elini sıkmak istedim ama o istemedi. ispanyolca pek anlamıyorum ama eminim bana çok hoş olmayan bir şeyler söyledi."

lionel messi: “maçlardan önce konuşan insanları sevmiyorum. 19 numara (weghorst) geldi ve bizi kışkırtmaya çalıştı. teknik direktörleri de bize karşı saygılı değildi.”

“neye bakıyorsun aptal? geri dön, aptal! aynen öyle, aynen öyle, geri dön."

röportajı yapan gaston edul da messi'nin o sırada weghorst ile konuştuğunu doğruladı.

wout weghorst: "messi, beni çok hayal kırıklığına uğrattı. maçtan sonra elini sıkmak istedim ama o istemedi. ispanyolca pek anlamıyorum ama eminim bana çok hoş olmayan bir şeyler söyledi."

lionel messi: “maçlardan önce konuşan insanları sevmiyorum. 19 numara (weghorst) geldi ve bizi kışkırtmaya çalıştı. teknik direktörleri de bize karşı saygılı değildi.”
Adi haysiyetsiz Messi

arjantinliler başkalarını kışkırtmazlarsa kimse onlara sataşmaz. biraz dikkat etsinler hal hareketlerine. hakemle makemle hırvatistanı da geçecekler. Fransa finalde güzel bir ders verir temenni ediyorum.

Turnuva boyunca hic kirmizi cikmadi demi? Ki dün kirmiziya cok müsait olaylar yaşandı.

Sonucu belli bir oyun haline geldi futbol iyice. Herkesi katıyorum buna. Izledigimiz şey futbol değil. Eskiden de vardı ama bu kdr bariz değildi.

Alt ligler daha fena

Kamerun kırmızı gördü 90+3’te. Aboubakar gol attıktan sonra formasını çıkardı sarı kartı varken. Onun dışında yok diye biliyorum.

Düşünsene hocam bizim herhangi bir futbolcumuz sert bir faul yapıyor, sonra olağan günüyle rakip takımın yedek kulübesine topla şut çekiyor. Maç bitmeden hakem girmese var girmese Cumhurbaşkanı devreye girer o futbolcumuza 90 dakikayı bitirtmezlerdi. Hakem Arjantinli oyunculara kırmızı vermeyeceğim diye kırk takla attı. Böyle iş mi olur?

Üst Alt