2022 DK Çeyrek Final | İngiltere 1-2 Fransa | MS | 10 Aralık | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1670229697543.png

1670229777052.png 1670229812586.png 1670229831420.png

1670230017182.png

2022 FIFA Dünya Kupası Çeyrek Final
İngiltere - Fransa
Al-Bayt Stadium, Al Khawr
10 Aralık 2022 Cumartesi
22:00

Bu tip turnuvalarda bazen sürpriz olmasını seviyorum bazen sevmiyorum mesela İngiltere fransa çeyrek finali heyecan verici, büyük favorisi yok. Japonya'nin çıkmasına sevindim ama brezilya almanya ceyrek finalide güzel olurdu

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tirt takımlar üst turda birer birer tokat yiyor ben şahsen bir çeyrek final maçının 3-0 bitmesini istemiyorum..Dün turnuvada fena gozukmeyen senegali gördük işte büyükler çıksın en temizi en son ki almanya brezilya faciası dışında en azından kıran kırana geciyor maçlar

Tirt takımlar üst turda birer birer tokat yiyor ben şahsen bir çeyrek final maçının 3-0 bitmesini istemiyorum..Dün turnuvada fena gozukmeyen senegali gördük işte büyükler çıksın en temizi en son ki almanya brezilya faciası dışında en azından kıran kırana geciyor maçlar
Bence de çeyrek finalde avustralya yi izlemek istemezdim ne yapicam duke ile aziz behici mi izleyim

Almanya-Ispanya maci disinda gruplarda isim olarak bir tek Portekiz-Uruguay ümit vaat ediyordu. Tiri viri takimlar bir zahmet ceyrek finale kadar elenmis olsun. 7-8 tane adam akilli mac izleyelim derim.

Üst Alt