2022 DK Son 16 | Fas (3) 0-0 (0) İspanya | MS | 6 Aralık | TRT 1 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK Son 16 | Fas (3) 0-0 (0) İspanya | MS | 6 Aralık | TRT 1

Eğer ispanya yatmasaydi Hırvatistanla oynasaydı Hırvatistan'i elerdi, fas daha iyi savunma yapan takım daha defansif oynuyor Hırvatistan'in hücumu daha iyi, Belçika Fas'a karşı pozisyon bulamadi ama Hırvatistan'a karşı çok net pozisyonlar buldu. İspanya tiki takasi kapanan savunmayı açmakta zorlanıyor çok boş pas yapmaya başlıyorlar bi yerden sonra

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

niye lanetli olsun ben uzun zamandir böyle güzel organizasyon göremedim, katar hakkini vermis, rusya 2018 cokmu iyidi, veya euro 2020, sarkilariyla, stadlariyla, cok güzel olmus.

Katilmiyorum.

Bu turnuva bütün takimlari kötü etkileyecek, bizim fazla oynayan topcumuz yok ama diger ülkelerin topculari arasinda cok sakatlik yasayan cikacaktir bu kadar sikisik fikstürde bu kadar mac oynandigi ve oynanacagi icin bu sezon.

En basiti Dünya Kupasi havasi bile yok.

Maşaallah dediğim 3 gün yaşamıyor yav!..Messi başlığında, Almanya-İspanya-Fransa üçlüsünün çıtayı çok yükselttiğine dair yorum yapmıştım; ikisi gitti, biri kaldı!..Fransa akıllı olsun yani...

Galatasarayımız (inşaallah) coşup giderken de adetim olmadığı üzere kötümser yorumlar yapmaya karar verdim bu durumda...

Dakika 90 + 5 şöyle bir şey bekliyorum Fas’tan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt