2022 DK Yarı Final | Arjantin 3-0 Hırvatistan | MS | 13 Aralık | TRT 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sarkmış
Fj4PwhnWIAEQakM
Şu k*şardan da kurtulduk çok şükür. İyi prim yaptı, şimdi onlyfans açıp 31cilerin paralara çöker. Erken emeklilik style

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arjantin tehlikeli takım. Underdog gibi oynamayi tercih ediyor. Derin paslarla Alvarez'i arkaya kaçırıp Hırvatistan'ın fişini çektiler. Kupayı almalarına ihtimal vermiyordum ama Benzemasiz Fransa'yi geçmeleri gayet mümkün.

Ben Arjantin milli takım oyuncularına da haksızlık yapıldığını düşünüyorum tamam yetenek olarak kısıtlılar ama inanılmaz mücadele ediyorlar, ikili mücadelelerde pes etmiyorlar ve bu kupayı kazanirlarsa eğer messi bunlara rağmen kazandı diyecekler bunu kendileri de biliyor ama buna rağmen inanılmaz inançla oynuyorlar buda messinin liderlik vasfının olduğunu gösteriyor

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

35 yaşında olmasına rağmen devlerin transfer için peşinde koştuğu Hırvat genç stoperi madara etti amma Messi abimim finale çıkıp kupayı kaybedecek olması kötü oldu.

Keşke Hırvatlar galip gelseydi.

Üzücü son yaklaşıyor.

Ben Arjantin milli takım oyuncularına da haksızlık yapıldığını düşünüyorum tamam yetenek olarak kısıtlılar ama inanılmaz mücadele ediyorlar, ikili mücadelelerde pes etmiyorlar ve bu kupayı kazanirlarsa eğer messi bunlara rağmen kazandı diyecekler bunu kendileri de biliyor ama buna rağmen inanılmaz inançla oynuyorlar buda messinin liderlik vasfının olduğunu gösteriyor

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Messinin liderlik vasfı > kemal kılışdaroğlu

Üst Alt