2022 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek: "Çok kararlıyım. Galatasaray'ı Bankalar Birliği anlaşmasından çıkaracağım."

Dursun Özbek: "Bankalar Birliği Başkanına gittik; 'Ben ve arkadaşlarım paralıyız. Sizle yapılan anlaşmadan çıkmak istiyoruz' dedik. Riva'dan toplam beklediğimiz gelir 1 milyar 955 M ₺."

Dursun Özbek: "Çok kararlıyım. Galatasaray'ı Bankalar Birliği anlaşmasından çıkaracağım."

Dursun Özbek: "Bankalar Birliği Başkanına gittik; 'Ben ve arkadaşlarım paralıyız. Sizle yapılan anlaşmadan çıkmak istiyoruz' dedik. Riva'dan toplam beklediğimiz gelir 1 milyar 955 M ₺."

Rivadan gelir değişkenlik gösterir - mal varlığı anlamında tutar doğru olabilir (hatta artabilir proje bitimi , oturunca vs) ama gelir kısmı sonuçta satışa bağlı. orası değişken olur biraz

e abi haksız değil - şimdi tmm cb saçmasapan diyor "benden faiz beklemeyin " meşhur olan abzürt "faiz sebep enlflasyon sonuç" diye ama her an ters köşe yapılabilir. özellikle seçim sürecinde - yarın öbürgün faizin bir anda %20-25 lere belki daha fazlalara fırlamayacağının garantisi hiç yokki
mahfi eğilmez'in bloğunda okumuştum glb 20-25 faizin artık bir etkisinin olmayacağından bahsediyordu(yanlış hatırlamıyorsam). Faiz politikası değişirse çok daha yüksek faizleri görmemiz şaşırtıcı olmaz

xB5nsEm.png

dedem lokanta falan dior

mahfi eğilmez'in bloğunda okumuştum glb 20-25 faizin artık bir etkisinin olmayacağından bahsediyordu(yanlış hatırlamıyorsam). Faiz politikası değişirse çok daha yüksek faizleri görmemiz şaşırtıcı olmaz
realitede öyle resmi %70 (reelde daha fazla) bir durumda yeterli değil - hani kademeli olarak artar gibisinden ilk oraları görebiliriz ani şekilde.

yani yarın mıydı PPK toplantısı - orda bile ters köşe olabilir (Sanmıyorumda)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt