2023 Afrika Uluslar Kupası | 13 Ocak - 11 Şubat | Şampiyon Fildişi Sahili - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2023 Afrika Uluslar Kupası | 13 Ocak - 11 Şubat | Şampiyon Fildişi Sahili

Afrika Uluslar Kupası'nı Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    39
Gerçi ben önerdim dedim ama yalan olmasın, aslında futbolla uzaktan yakından alakası olmayan babam benimle maçları izlerken birden buldu bu çözümü... Cidden dahiyane geldiği için sahiplendim ben de... Dışarıdan bakmak gerekiyor bazı şeylere galiba :)

İlk duyuşta saçma gelebilir ama bence maçlar daha zevkli olur.

Aynı şey oldu bana da... Babam futbolla alakası olmadığından sık sık cidden olmayacak saçma şeyler söylediği, şakalar falan yaptığı için tam "baba olur mu öyle şey?" diyecek oldum, ama kendimi ezbere konuşmayayım diye tuttum bir an. Sonra 5-10 saniye düşününce "lan neden olmasın" diye ışık yandı kafamda. "Penaltıların heyecanı" kavramının kaybolması dışında tek bir eksi yanını da bulamadım ama o kadar da olsun yani, bir sürü maçın uzatmalarla beraber rahat bir 45dk'sını iki tarafın da risk almadığı tatsız tutsuz bir şey olmaktan çıkarıyor. Artısı çok daha baskın.

Mümkünse bunlar sadece oyuncu satsın, hiç kimseyi almasınlar. Geçen sezon da aynı şey gidip Adekugbe mi nedir getirdiler, az daha şampiyonluk veriyordu. Bu da gelecek 2 maç sıvayacak ondan sonra gene döneceğiz Barış Alper'e, Kaan'a hadi koçum aslanım diyeceğiz. Bu döngü hiç değişmiyor. Parayı çöpe attığımız ile kalacağız gibi duruyor gene.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence böyle diyince Erden Timur a büyük haksızlık ve ayip etmis oluyoruz renktaş.

Bence böyle diyince Erden Timur a büyük haksızlık ve ayip etmis oluyoruz renktaş.
Hocam, Erden Bey'e ben her zaman hakkını teslim ederim o ayrı, hatta kendisini bu yönetim içinde çöldeki vaha olarak görüyorum. Ama burada GS'ye zarar veren bir durum var ve söz konusu GS ise kimseye ayıp falan olmaz kusura bakmasınlar. Zaten her iş Erden Timur üzerine yıkıldığı için böyle oluyor, doğru düzgün bir yönetim anlayışı ve yapılanma olsa daha planlı programlı işler olur, böyle kervan yolda düzülür gibi hep spontane gelişiyor durumlar ve başarı ve başarısızlık hep tek kişinin üzerine ihale olarak kalıyor. Bu tarz yapılar uzun vade ayakta kalamaz.

Hocam, Erden Bey'e ben her zaman hakkını teslim ederim o ayrı, hatta kendisini bu yönetim içinde çöldeki vaha olarak görüyorum. Ama burada GS'ye zarar veren bir durum var ve söz konusu GS ise kimseye ayıp falan olmaz kusura bakmasınlar. Zaten her iş Erden Timur üzerine yıkıldığı için böyle oluyor, doğru düzgün bir yönetim anlayışı ve yapılanma olsa daha planlı programlı işler olur, böyle kervan yolda düzülür gibi hep spontane gelişiyor durumlar ve başarı ve başarısızlık hep tek kişinin üzerine ihale olarak kalıyor. Bu tarz yapılar uzun vade ayakta kalamaz.

evet bu konuda kesinlikle aynı şeyleri düşünüyoruz.

Üst Alt