2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Şampiyon İspanya | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Şampiyon İspanya

183px-2023_FIFA_Kad%C4%B1nlar_D%C3%BCnya_Kupas%C4%B1.svg.png

2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası, FIFA tarafından dört yılda bir düzenlenen Kadınlar Dünya Kupası'nın dokuzuncusu. 32 takımın katılımıyla 20 Temmuz-20 Ağustos tarihlerinde Avustralya ve Yeni Zelanda'nın dokuz şehrinde düzenleniyor. Geçtiğimiz cuma günü organizasyon başladı.

2023 Kadınlar Dünya Kupası'nda gruplarda yer alan takımlar şöyle:

A Grubu:
Yeni Zelenda, Norveç, Filipinler, İsviçre
B Grubu: Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Nijerya, Kanada
C Grubu: İspanya, Kosta Rika, Zambia, Japonya
D Grubu: İngiltere, Haiti, Danimarka, Çin
E Grubu: ABD, Vietnam, Hollanda, Portekiz
F Grubu: Fransa, Jamaika, Brezilya, Panama
G Grubu: İsveç, Güney Afrika, İtalya, Arjantin
H Grubu: Almanya, Fas, Kolombiya, Güney Kore

Maçları TRT Spor naklen yayınlıyor.

Burda birkaç maça denk geldim baya kalabalıktı etraf çok fazla izleyicisi vardı , olympic parkın orası falan baya doluydu bu hafta ben de hiç ilgilenmiyorum ama geçen bir etkinliğinin organizasyonunda çalıştım dev ekran falan kurduk işte o sıra özet görüntüleri falan gördüm biraz da futbol değil bunların oynadığı pek.Ben bu halimle çıksam bunların en üst düzey maçında perişan ederim hepsini

Burda birkaç maça denk geldim baya kalabalıktı etraf çok fazla izleyicisi vardı , olympic parkın orası falan baya doluydu bu hafta ben de hiç ilgilenmiyorum ama geçen bir etkinliğinin organizasyonunda çalıştım dev ekran falan kurduk işte o sıra özet görüntüleri falan gördüm biraz da futbol değil bunların oynadığı pek.Ben bu halimle çıksam bunların en üst düzey maçında perişan ederim hepsini
Fazla iddialı bir yorum.

Üst Alt