⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY

2 nisan'a kadar sevk ve cezaların açıklanacağını düşünüyorum. fbli oyuncular hakettikleri cezaları alırlarsa, hatta hakettikleri cezaların %20sini falan bile alırlarsa, işte o zaman mağduriyet show yapıp bu maça çıkmayabilirler.

2 nisan'a kadar sevk ve cezaların açıklanacağını düşünüyorum. fbli oyuncular hakettikleri cezaları alırlarsa, hatta hakettikleri cezaların %20sini falan bile alırlarsa, işte o zaman mağduriyet show yapıp bu maça çıkmayabilirler.

Rezan Epözdemir Spor Gecesi’nde Osayi’yi kavgadan sevk ederler 3 maç alır, haksız tahrikle 1 maça düşer diyip ortamı batırdığı için çok bi umudum yok. Adam kavgadan sevk olur diyor. İlkini kavgadan sevk ettin diyelim, sonra genç birine uçarak yumruk attı ve yere düşürdükten sonra yumruklamaya devam etti. Bu görmezden mi gelinecek? Kafana edeyim Rezan.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

bu maçı oynamalıyız tabiki

ama ananas alinin organize işlerinin oyuncularımıza ve taraftarlarımıza hele şanlıurfa gibi hassas bir yerde ne gibi saldırılar planladığı konusunda endişeliyim

Fb ligden çekilmez garanti ama bu maça çıkmayıp mağduriyet şov yapabilir. Bu maça çıkmamanın cezası lige yansımıyor diye biliyorum çokta umurlarında olmaz yani ama istedikleri kamuoyunu yapabilirler böylece.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fb ligden çekilmez garanti ama bu maça çıkmayıp mağduriyet şov yapabilir. Bu maça çıkmamanın cezası lige yansımıyor diye biliyorum çokta umurlarında olmaz yani ama istedikleri kamuoyunu yapabilirler böylece.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
en abzürt senaryoda - u19 / paf / genç ne dersen de öyle bir kadro ile çıkarlar. farklı yeneriz. "ciddiye aldılar - dalga geçtik biz puahah" tivitter aklı algısı başlar.

En gereksiz maç, oynansın bitsin bir an evvel
Bir de fizik düşüş yaşayan fenerliler bu maç sayesinde dinlenme fırsatı buldu
Dedikleri gibi pafla falan çıkarlarsa da şaşırmam
Ama böyle çıkarlarsa bizim kilit oyuncuları sakatlamaya çalışacakları kesin

Çünkü en önemli şey ligde şampiyon olmak
Bakmayın acındırma veya rest muhabbeti yaptıklarına
Hala daha ne yapsak da çalsak diye uğraşıyorlar
Ne ligden çekilirler ne başka birşey
Oyuncuları ceza görmesin diye tüm güç bastırıyorlar
Sahada değil masada kazanmaya çalışıyorlar
Ben ömrümde bu kadar algı görmedim

Yabancı hakem olayına da aldanmayın
Yabancılar bizden daha onurlu falan değil, sadece sistemleri sağlam olduğundan böyleler
Yoksa cezasız kalacağını anlasınlar bizimkilerden de beter satarlar maçları

Üst Alt