GSC Haber - 2024-2025 Sezonu Kombine Yenileme Fiyatları Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 2024-2025 Sezonu Kombine Yenileme Fiyatları Açıklandı

Fiyat artışı

• Normal

Kullanılan: 25 80.6%
  • Anormal

Kullanılan: 6 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    31
Yenilemede kombine devrini de kapatmışlar peşkeş çekemezler belki bu sayede.
valla ben büyük artıniyetli işler çevirdiklerini düşünüyorum.

passolige üe oldum ettim - tamam cep telefonunda her şeyi yapıyorsun karta gerek yok ama İNATLA kartı yollamıyorlar.

PTT kargo ile geliyor güya - geldik evde yoktun diye 6 kere geldi gitti...

halbuki X bir şey aldığında ptt kargo pıtr pıtır getiriyor alışveriş sitesinden.

teslim alınmayan kartlara bilet mi kitliyolar adam mı sokuyorlar maçlara bilemiyorum. 3 aydır gönderemediler bi kartı.

Yakup Çınar: “Galatasaray'da fiyatlara tepki olmasına rağmen kombine yenileme süreci yüzde 60'ları geçti. Yönetimin 2024-2025 sezonu için beklentisi localarla beraber 70 milyon Euro (2.5 milyar TL). Bu rakamın tamamı Bankalar Birliği borcunun kapatılmasında kullanılacak. Bu rakam Türk futbol tarihinde elde edilmiş en büyük tribün geliri olacak.”

Yakup Çınar: “Galatasaray'da fiyatlara tepki olmasına rağmen kombine yenileme süreci yüzde 60'ları geçti. Yönetimin 2024-2025 sezonu için beklentisi localarla beraber 70 milyon Euro (2.5 milyar TL). Bu rakamın tamamı Bankalar Birliği borcunun kapatılmasında kullanılacak. Bu rakam Türk futbol tarihinde elde edilmiş en büyük tribün geliri olacak.”
fiyatlar günlk hayata vurduğunda ya da aylık tabi ki fazla - ama genel ortama vurduğunda bence kötü değil.

Üst Alt