GSC Haber - 2024-2025 Sezonu Kombineleri Genel Satışa Çıkıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 2024-2025 Sezonu Kombineleri Genel Satışa Çıkıyor!

kulüp içinden tanıdığı olanlara el altından ücreti karşılığında kombine veriliyor bu çok net,

nasıl derbi deplasmanlarında biletler direkt UAya gidip hiç satışa çıkmıyorsa bu da o hesap, çok zor bir şey değil yani

Kime peskes crktiler biletleri acaba. Ulan su kombine yenileme isine de ayarim.Adamlar sene indirimli fiyattan ayni kisilere kombine veriyo biz kicimizi yirtiyoruz maca gitmek icin.Herifler kombine yenileyip mac gunu karaborsadan satis yaparak ertesi senenin kombine parasini cikarip devir olmayan maclarda da keyifle mac seyrefiyo.Yapacaginiz ise sokayim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Su kombine yenileme olayi da sacma. Belirli bir sure verilmeli bu insanlara ya da duzenli olarak belirli bir macin altinda gidip kalani satan (yasal cercevede) kombine yenileme haklari durdurulmali. Bir grup insan almis digerleri o gemiye atlamak icin ugrasiyor. Ben mi yanlis biliyorum yoksa ? Yani belirli bir sezon suresi verilmeli atiyorum 2 sezon boyunca yenilenir sonra yeniden basvuru vs..

Evet web sitesinden yarım saat sonra anca giriş yaptım. Deneyimiz sona erdi. GS iyi durumdayken kombine almak imkansız. Kötü zamanını kollayıp almak gerekiyor :D

Takım bu kadar istim üstündeyken kombine almanın zor olması normal. Umarım kara borsa vs çevirenler tespit edilip kombineleri iptal ediliyordur Galatasaray üzerinden rant sağlayanların önünü kesmek lazım

Ajax bu sezon Avrupa Kupalarin'da yok (buyuk ihtimal). Kaldi ki fiyatlarda gozukmuyor gozukse bile GS'de en azindan cocuk falan alabiliyorsun yanina. Feyenoord daha iyi bir ornek kiyaslama icin.
Ajax'in kombinesi sadece lig maçları için geçerli. Bundan 4 sene önce bende almıştım.

Avrupa maçları bile dahil olsa bu fiyata bana gore yine pahalı. Çocuğu yanında goturebilmen kadar saçma bir şey görmedim ben.

Dediğin gibi kiyaslanabilecek durum değil.

Takım bu kadar istim üstündeyken kombine almanın zor olması normal. Umarım kara borsa vs çevirenler tespit edilip kombineleri iptal ediliyordur Galatasaray üzerinden rant sağlayanların önünü kesmek lazım
Çoğunu karaborsacilar almıştır zaten. Adamlar sosyal medya üzerinden hesap oluşturup istedikleri gibi at koşturuyorlar.

Yine peşkeş çekilen bir kombine dönemi. İnsanlar deneyemedi bile sisteme bile giremedi. Girebildiğimizde tükendi yazısı vardı. 20 kişilik arkadaş grubundan 1’imiz bile alamadık.

Üst Alt