21/22 sezonu süper lig korner istatistiklerimiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

21/22 sezonu süper lig korner istatistiklerimiz

Geçenlerde bunun için konu açacaktım. Duran toplara farklı bir organizasyon şart. Hava topuna etkili buran bir tek MM var herhal, diğerleri ayda yılda bir vuruyor oda auta hep. Bunun için yerden bir organizasyon şart.

Millet kornerlerden duran toplardan falan buldugu gollerle mac kazaniyor biz gol tehlikesi dahi yaratamiyoruz.

Takimda iyi kafa vurabilen pek adam da yok zaten. Bu sezon yine 2-3 tane ancak atariz, o da rakibin malligina artik.
Luyindama, Belcika liginde 44 macta 7 gol atmis. Neredeyse 6 macta 1 gol atmis. Bizde 50 lig macinda 1 gol atmis.
Calismiyoruz, Kayseri bize cok guzel gol atti. Dun Konya, 3 kisiyle guzel bir organizasyon ile az daha atiyordu.

rijkaard dönemi hariç duran toplarda etkili olduğumuz dönem hatırlamıyorum. Rijkaard'ın belki de en büyük artısı bu duran topları çalıştırmasıydı. Mustafa sarp gibi adam baya gol attı o dönem

terim dönemi ise muhtemelen en kötü dönemimiz. Sıfır çalışma var. Tamamen orta açılsın biri denk gelirde vurursa olur, olmazsa da önemli değil diye düşünülüyor

hani hiç bir şey olmuyorsa paslaşarak kullanılsın korner, rakibin dengesi bozulsun 15 tane korner aynı olmasın

rijkaard dönemi hariç duran toplarda etkili olduğumuz dönem hatırlamıyorum. Rijkaard'ın belki de en büyük artısı bu duran topları çalıştırmasıydı. Mustafa sarp gibi adam baya gol attı o dönem

terim dönemi ise muhtemelen en kötü dönemimiz. Sıfır çalışma var. Tamamen orta açılsın biri denk gelirde vurursa olur, olmazsa da önemli değil diye düşünülüyor

hani hiç bir şey olmuyorsa paslaşarak kullanılsın korner, rakibin dengesi bozulsun 15 tane korner aynı olmasın
hamza ve tudor varken atıyorduk galiba ama sayısını bilmiyorum

Luyindama, Belcika liginde 44 macta 7 gol atmis. Neredeyse 6 macta 1 gol atmis. Bizde 50 lig macinda 1 gol atmis.
Calismiyoruz, Kayseri bize cok guzel gol atti. Dun Konya, 3 kisiyle guzel bir organizasyon ile az daha atiyordu.

Bunu yillardir dile getiriyorum ben zaten. Millet kornerlerle duran toplarla mac kazaniyor.

Mac oyun acisindan senin icin iyi gitmiyorsa duran top senin icin en büyük silahtir. Ama bizimkilerin bu kozu hunharca harcamasi gercekten sadece komik geliyor artik. Böyle birsey olamaz ya. Mesela Union Berlin duran toplarla Bundesliga'da tutundu oyun olarak cogu rakibe karsi üstünlük kuramadiklari icin bu cözüm ile ligde kaldilar ilk senelerinde.

Kimse her duran top tehlike yaratsin diye bir beklenti icinde degil ama en azindan biraz da olsa tehlike yaratabilmemizi bekliyoruz. Baksana ya korner falan oldu mu mac haric herkes baska seye odaklaniyor.

Direk kornerden kafa golü atacak adam yok zaten.

Bu yüzden farklı birşeyler denemek lazım. Yıllardır bütün takımların afiyetle yediği Gökhan Gönül taktiği gibi mesela.

Üst Alt