#21 Alba Torrens - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Alba Torrens

Cevap: #17 Alba Torrens

Maç sonu üçlü çektiren daha doğrusu çektirmeye çalışan aslan parçası.:)

Son on yılda hiçbir branşta bir oyuncunun gelmesine bu kadar sevinmemiştim,çok güzel bir kız değil ama böyle kendisine çeken bir şey var sanki...aşırı tatlı o ayrı.:)

Maç sonu üçlü çektiren daha doğrusu çektirmeye çalışan aslan parçası.:)

Son on yılda hiçbir branşta bir oyuncunun gelmesine bu kadar sevinmemiştim,çok güzel bir kız değil ama böyle kendisine çeken bir şey var sanki...aşırı tatlı o ayrı.:)
valla oynadıgı oyunla bana dünya güzeli gibi geliyor:)

Bu yılki transferlerimiz mükemmel, çok da verimliler.Alba Torrens, Taurasi ile birlikte gelmesine en çok sevindiğim oyuncu.İkisinin birden bizde olması rüya gibi.Taurasi ile Torrens'i umarım çok uzun yıllar takımımızda izlemeye devam ederiz.

tamam sakatlandı da ne zaman tekrardan salonlara dönebilir.bilgisi olan varsa söylerse memnun olurum.Albanın penetrelerine cok ihtiyacımız vardı fb macında.herkes türk oyuncularımızı sucluyor ama eger alba fb macında olsaydı yerli oyuncularımızı bu kadar suclayamayabilirdik.cünkü alba varsa hucümda en az 10 sayı hanemize yazar,savunmada da rakibin hanesinden en azından 8 sayı düsürürdü.

Casares maçında sormuştum 3 haftaya yakın denmişti.Tahminen bir 3-4 maç daha kaçırır.

Üst Alt