#21 Emre Aşık - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #21 Emre Aşık

Sene ortasından beri desteklerim.İlk 11'de de görmek istemiştim,denenmesi için.Bugün maçı izlerken sıkıntıdan patladım taa ki taraftar "Emre Aşık" diye bağırana kadar.Çok güzeldi.Bu sene ilk defa taraftarın olumlu haraketi gördüm.Emre unutulmaz,en azından ben unutmam.Çok yüreğiyle oynadığı maç biliriz.Milli takımda da çok iyi işler çıkarmıştır.

Neyse yolun açık olsun adamım.Gerçekten çok yürekliydin.

biz maç sırasında ısrarla emre aşık diye tempo tutmasak, emre aşık sahaya diye tempo tutmasak onu da alacağı yoktu.

Emre şu haliyle o takımda oynayan birçok adamı alt eder.

GALATASARAY formasının degerini bilen ve hatasız oynamaya calısan iyi bir oyuncuydu... Yolun açık Emre Aşık...

yemin ederim emre asık diye bagırırken gözlerim doldu bide o sahadaki ruhsuzlar olunca daha bi duygulandım emrenin gitmesine yolun açık olsun turk futbolun yetiştirdiği en profesyonel isim:(

Büyük Topçu...

Kim ne derse desin...

Seviyorum Emre Ağabeyi...

Gıkı çıkmaz...

Gir dersin oynar elinden geleni yapar...

Neill Emre Aşık ikilisi iş yapar bence...

Tam bir Profesyonel , tam bir beyefendiydi. Kendisine hizmetlerinden ötürü çok teşekkür eder , mutluluklar dilerim

Niye birakiyorki ? 2 sene daha rahat oynar be :(

Hayatimda gördügüm/izledigim en profesyonel futbolcu , adama 2-3 sene forma sansi

vermeseler sonra cik emre oyna deseler hayatinin formundaymis gibi oynar.

Özlicem be seni emre abi.

Galatasaraylılığını her seferinde yürekten söyledi.keşke busezon daha çok oynasaydı.geçen sezon çok başarılıydı.lucescu dönemindeki performansı unutulmaz

emreak.jpg

emreak2.jpg

emreasikx.jpg

maç bittikten sonra tribünler tekrar yanına çağırdı hepimizi alkışladı ondan sonra formasındaki armayı öperek diğer tribünleri gezdi..

Helal olsun hep iyi olarak anılacak ve gerçekten bir iz bıraktı yaşına rağmen bazılarından daha hırslıydı.

Şampiyonlar liginde 1-1 biten, İtalya'da ki Roma maçını hiç unutmam. O arbede de İtalyan polisin kaskına vurup, yere düşürmüştü. :D

Üst Alt