#21 Emre Aşık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 21 Emre Aşık

Hata yapıyor ama yapmayada biraz hakkı var ya.Tabi sürekli olmamalı ki zannetmiyorum sürekli olacağını.

Elinden geleni yapıyor ama yaşının verdiği bir ağırlık var açık alanda yakalanırsa kötü olur..

ben bu adama hayret ediyorum. 3 büyüklerde dolasan futbolcularin hemen hemen hepsi büyük düsüsler yasayip kaybolur ama emre oynadigi takim adina herseyi veriyor 1 sene oynamasin 1 sene sonra cikip mac eksikligi yokmus gibi topunu oynuyor. gerek milli takimda gerek galatasarayda sanki futbolu biraksa bile ihtiyac duyuldugunda takima cagrilip yine görevini yapicakmis hissi veriyor helal olsun.

Aşık milli takıma

Fatih Terim´in, Servet´in sakatlığında savunmanın yükünü çeken Emre Aşık´a, İspanya maçlarında ilk 11´de görev vereceği öğrenildi.

Kontratı uzatılacak

Servet Çetin’in ayağından sakatlanıp, 2 ay sahalardan uzak kalacağının açıklanmasının ardından, Galatasaray’da büyük şok yaşanmıştı. Zorlu maratonda savunmada büyük sıkıntılar meydana geleceği düşünülürken, Emre Aşık sakatlığı bulunmasına rağmen fedakârca sahaya çıkıp, takımının yükselen grafiğinde önemli rol oynadı. Galatasaray’la sözleşme uzatmaya hazırlanan tecrübeli futbolcunun bu performansı, A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in de gözünden kaçmadı.

İzin bile yapmıyor!..

Ay-Yıldızlı ekibimizin son karşılaşmalarında Aşık’ı kadroya çağırmayan Terim’in, deneyimli stoperi İspanya maçlarında ilk 11’de görevlendirmeyi düşündüğü öğrenildi. Sarı-Kırmızılı oyuncunun da izin gününde bile idmanlarını aksatmadığı ve Dünya Kupası’na giden yoldaki bu en kritik virajda sahada olmak istediği belirlendi. Galatasaray Başkanı Adnan Polat da, Bursaspor maçının ardından iyi oynamadıklarını söylemiş, ama Emre Aşık’a bir ayrı bir parantez açıp kutlamıştı.

Fanatik

Ah be Emre çok kritik kart gördün ama kırmızı çok ağır oldu o pozisyonda.Kırmızı olmasa bile sarı kesin olacaktı ve gene cezalı duruma düşecekti sonuçta.

Şimdi en kötü senaryo ile karşı karşıyayız.Oynayan stoper kalmadı artık,Kewell'ı yeni stoper olarak düşünüyordu demekki yönetim Meira'yı satarken...

Gerek yoktu da o da kırmızı değildi.Hele avrupada bu kadar basit kırmızı verilmemeli ki yanda zaten 2 adam var nasıl verdi aklım almıyor.Yinede özverisi için minnettar olmak lazım ona.Keşke bazıları da onun gibi özverili olsa!!!

İnşallah UEFA Kupası'nda tur atlarsak, karşımıza ise Udinese falan çıkar ise, Emre Aşık İtalya deplasmanına götürülemez diye biliyorum ben.

Yanlışsam düzeltin.

Emre Aşık, İtalya'ya girerse tutuklanacağı için Cimbom UEFA'ya devam eder ve De Sanctis'in eski takımı Udinese ile eşleşirse milli futbolcu deplasmana gidemeyecek.

Galatasaray'ın sezon başından beri belalısı olan sakatlıklar son dönemde adeta tavan yaptı. Savunmada büyük sıkıntı yaşayan sarıkırmızılılar, Hamburg deplasmanında Hakan Balta'yı göbeğe çekmek zorunda kalmış, Emre Aşık atılınca da elde stoper kalmadığından Kewell buraya geçmişti. Galatasaray, cezalı olduğu için Hamburg'a karşı rövanşta kullanamayacağı Emre Aşık'ı UEFA'daki çeyrek finalde deplasmanda yine oynatamayabilir. Cimbom, kurada İtalyan ekibi Udinese ile eşleşmesi halinde Emre Aşık deplasmandaki maçta forma giyemeyecek! Bunun nedeni milli futbolcunun İtalya'ya girmesi halinde tutuklanacağı. 2001 yılında Roma-Galatasaray maçında çıkan olaylarda İtalyan polisine mukavemet gösterdiği iddiasıyla hakkında açılan dava aleyhine sona eren ve ilgili kararı halen temyizde olan Emre Aşık, İtalya'ya girdiği takdirde gözaltına alınacak. Udinese ilk maçta Zenit'i 2-0 yenmişti.

Kaynak: Sabah

İşte şerefsiz Roma'yı sevenler utansın ! :ka10:
İnşallah UEFA Kupası'nda tur atlarsak, karşımıza ise Udinese falan çıkar ise, Emre Aşık İtalya deplasmanına götürülemez diye biliyorum ben.

Yanlışsam düzeltin.

Üst Alt