#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

Ben hala doğru işlense iyi yerlere geleceğini düşünüyorum ama kafası ve mental yönü sıkıntılı bu açık. Hırs yok ve çok somurtkan.

Özgüveni zaten sıfıra inmiş durumda.
Trabzon'a gidecekmiş sanırım. Orada oynar. Bizde olmadı, kimyası tutmadı. Onu işleyecek, ilgilenebilecek bir hocamız da yok artık. Bu saatten sonra da oynatmanın faydası yok bence. Şut vurması gereken yerde pas vermeye çalışması falan bunları düzeltmesi gerekiyor.

yaptığı malca hareketten sonra oyundan alındı onun moral bozukluğu olabilir. oyundan çıkma değil o pozisyonu yeme açısından.
sanmıyorum yav öyle olsa daha çok sevinir hedef olmayacağım diye. takım ile bağı kalmamış, umrunda değil açıkçası. sadece görüntü üzerinden değerlendirmiyorum, 1 saat süre aldı, koşmadı bile maçta. 22 yaşında hırsını kaybetmiş. şu yeteneğiyle sahada 3 yerli içine giremiyorsa net kafada sıkıntılıdır. kerem ile uyumu ve arkadaşlığı ne güzeldi oysa.

ts istiyormuş, seneye oraya gider. ailesi fanatik ts'li zaten.

bal yapamayan arı. bir cacık olmaz bundan ya. bunu işleyen de olsa bitiricilik yok çocukta. ve ben oldum kafasında takılıyor bonservis altına girilecek bir eleman değil. buna 7 falan istiyorlarsa uzak durulsun

Dünkü maçta sanırım 2.yarıda Mustafanın önü boştu hatta öne doğru koşu yaptı Mustafa o anlarda fakat bu arkadaş merkezden 3 kişinin arasına girip çalım yapmaya kalktı. Yuvarlasa topu pozisyon olacaktı.
Şaşırtıcı olan ise sağ sol taraftan 2 göztepelinin geldiğini görmesine rağmen ısrarla kalabalığın arasına topla girdi ve kaybetti.

Merak ediyorum. Halile alt yapıda hep çalım atma antrenmanı felan mı yaptırmışlar? Yahu bu adamın aklı hep 3 kişinin arası girme derdinde.

Mentali zayıf sıkıntı şu bizde bu tip çok futbolcu var. O top tutuş kabiliyeti ve kıvraklığına yazık oluyor. Sinan Gümüş vari bir isim bons ödenmez.

sanmıyorum yav öyle olsa daha çok sevinir hedef olmayacağım diye. takım ile bağı kalmamış, umrunda değil açıkçası. sadece görüntü üzerinden değerlendirmiyorum, 1 saat süre aldı, koşmadı bile maçta. 22 yaşında hırsını kaybetmiş. şu yeteneğiyle sahada 3 yerli içine giremiyorsa net kafada sıkıntılıdır. kerem ile uyumu ve arkadaşlığı ne güzeldi oysa.

ts istiyormuş, seneye oraya gider. ailesi fanatik ts'li zaten.
olan bosu bosuna ödedigimiz kira bedellerine oldu.

Bu herif kovulmadı mı hala yav.

Arda-bu-alpaslan-taylan hemen yarın kadro dışı kalıp kendine takım bulması için talimat verilmesi gerkiyor.
Hatta halilin kiralık sözleşmesini fesih edelim ortada kalsın ne yapıyorsa yapsın.

Ftnin poposunun kaldırdığı topçulardan biri nasıl pohpohladıysa herifi artık geldiği hale bak ingiltere de şu tavırları sergileyip böyle oynasında bakalım adadan içeri alıyolar mı geri

Ayrıca neyin mentali yav para, şan şöhret elinde. Kadro dışı kalmamış sürekli ısrarla kazanılmaya çalışılıyor.
Neyin mentali allah aşkına, sahadaki kendiyle aynı yaşıt herif 40 yaşında taşşaklı stoper gibi oynuyor bu ve taylan ay psikolojim bozuk diye triplere giriyor. Beğenmiyorsa psikoljisi kötüyse sözleşmem var diye yatmaya devam hakkı yok devre arası defolup geriye gitseydi o halde.

Üst Alt