21 Şubat Gecesi Deniz Ateş Bitnel'in Utanç Gecesidir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

21 Şubat Gecesi Deniz Ateş Bitnel'in Utanç Gecesidir

Evet 21 Şubat 2016, utanç gecesidir benim gözümde ve bu utancın iki baş aktörü vardır;

1-Deniz Ateş Bitnel
2-Umut Bulut

Şu bir gerçek ki, haksız biçimde kazandık ve ben böyle bir şeyi kendime yediremiyorum. Yıllarca Fenerbahçe'yi eleştirdik şike gerçeği üzerinden. O halde bizim mutlak biçimde dürüst ve temiz kalmamız lazım. 9 kişi kaldıklarında bile bileğini bükemediğimiz rakibi (ilk iki kırmızı kart doğruydu) Umut denen futbol fakirinin, beceriksizliğinin üstüne bir de emek hırsızlığı sıfatı eklemesi sonucu penaltı golüyle yenmemiz, bizim için bir sevinç kaynağı olmamalı. Olsa olsa utanmalıyız bundan. Ben bu galibiyeti kabul etmiyorum. Adamlar haklı biçimde itiraz ettiler karara ve 7 kişi kaldılar. Üstüne sadece 1 dakika uzatma eklendi ve "kazanmış" oluverdik bir anda.

Ben istemiyorum arkadaş böyle galibiyeti. Böyle kazanacaksak, kaybedelim. Bunu da hakiki bir Galatasaray taraftarı olarak söylüyorum. Bu da Fenerbahçelilerden farkımız olarak tarihe not düşülsün.

Üstüne basa basa söylüyorum. Önce ahlak, önce dürüstlük.

Utanıyorum senden Umut Bulut.

Son düzenleme:
mancini zamanındaki içerdeki ts maçı da fiyaskoydu drogba riera neler yapmış kart görmemişti

ha trabzona acıyor muyum yok

Çeptalk

Ya arkadaş bir kere olsun objektif olun. Şu olayın aynısı, Fenerbahçe - Trabzonspor maçında yaşanmış olsa burada neler yazıyordunuz şu an ? Bunu düşünerek yazın. Bir kere dürüst olmayı seçin. Dürüst olun ki rakibe söyleyecek sözümüz olsun.

Bizim alt yapimizda hiç forvetimiz yok mu? Varsa şans verelim eminim ki umuttan daha çok katkı sağlar.

Bu hakemin ne zaman patlayacağını merak ediyordum,bize denk geldi. Yeni hakemler çok kötü.

neden GS ın utanç gecesi olsun.hiç bir iddamız yok kollanmak gibi durumumuz yok...hakem ve GS camiasının nefret ettiği umut utansın.

arkadaş kazansak ne kaybetsek ne ... ne uzar ne kısalırız bu sene ligde ... bu maçı alıp lider mi olduk ki utanç gecemiz olsun ? onu haksız şampiyonluk elde edenler düşünsün

Ya arkadaş bir kere olsun objektif olun. Şu olayın aynısı, Fenerbahçe - Trabzonspor maçında yaşanmış olsa burada neler yazıyordunuz şu an ? Bunu düşünerek yazın. Bir kere dürüst olmayı seçin. Dürüst olun ki rakibe söyleyecek sözümüz olsun.

Ne alakası var bizim değil olsa olsa hakemin olabilir, kuş gibi davranmayın şirin gözükeceğiz diye.

maçı kazanınca şampiyonluk potasına sokulduğumuz için çok utanıyorum takımdan. hem hekame laf atıp, hem de 3 kırmızı kart doğruydu ama penaltılar yanlıştı diyorsunuz. bütün bu tatava 1 kırmızı kart için mi peki?

Bu nedir ? Biz şike mi yaptik diyorsun?

Şike yaptık demiyorum. Hak yedik diyorum. Umut Bulut kimin futbolcusu ? "Maalesef ve maalesef ki" bizim futbolcumuz. Bu tür olaylar yüzünden rakiplerimize ne laflar ettik. Bir kere de kendimizi eleştirebilmemiz lazım. Bu bizim farkımızı ve onurumuzu gösterir.

Bu maçı haksız biçimde kazandık. Rakibin emeği, Umut'un vesile olmasıyla, hakem tarafından çalındı. Gasp edildi. Ben böyle galibiyetler istemiyorum.

Umut kismina katiliyorum

Hakem kismina katilmiyorum. Abartiliyor 4 kirmizi kart var diye.

TS nin penaltisi komedi, bizimkinde en azindan temas var Cavanda nin. Bizim pozisyonda calmasa da olabilirdi.
Iki takima da o pozisyonlar haric penalti verebilirdi.
Özer'in gördükleri sari kartlar yanlis.
Aykut'un gördügü kart dogru.
Cavanda nin gördügü kart dogru.
Salih in gördügü kart dogru.

Antu.com Cep Forumları

Beni haksız bulanlar, şu sayfayı okusunlar derim. Okuyun. Okuyun ki, tescilli şikecilerin bile diline düştüğümüz gerçeğini görün. Biz bunu yaşamamalıyız. Biz daima temiz kalmalıyız. Anlatabiliyor muyum ? Çakalların ağzına sakız olmamalı Galatasaray ismi.

Üst Alt