#21 Zvjezdan Misimović - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Zvjezdan Misimović

Cevap: #21 Zvjezdan Misimovic

Adami harcadik kabul edin iste abicim...

Bize gelmeden 15 asistle oynayan adam bize gelince arkasinda sarpla barisla oynadi ve 1 kez olsun forvet arkasi oynamadi...

Kötu oyuncu almanyada asist krali olup takimi sampiyonluga tasiyamazdi (dzeko ile beraber)

şu lafa da hayranım, arkasında sarp ve barışla oynadı bıdı bıdı. elano'da da aynı muhabbet vardı, sarp ve barış'la oynadı, o bam da sizin uydurmanız. lincoln sanki xavi-iniesta'yla oynadı, onun da arkasında ayhan ve barış vardı.

oynayamadılar işte, adamların kalitesine laf edilmez de elano ve misi olmadı bu takımda.

ben Galatasaray'a geldikten sonra iyi veya kotu diyemedim bu herife cunku dogru durust oynamadı. fakat -bos bir oyuncu degil-

Wolfsburg gibi orta sıra takımını 2 oyuncuyla beraber şampiyon yapmıştı. Çok kolay harcandı bir daha böyle olaylar yaşamayız umarım..

Mevki ve stil olarak farkli futbolclar,bizim aldigimiz dönemde Bundesliganin acik ara en iyi on numarasiydi ama Rijkaard ve Hagi gibi ücüncü sinif teknik direktörler tarafindan harcandi.

Bende güldüm.

Rijkaard gibi ne olduğu bilinmeyen bir adamı bir sınıfa koymak bile saçma.

Futbolu zaten siz biliyorsunuz. Allah'ım sabır ya, ne kafalar yaşanıyor şu ülkede anlamış değilim.

Rijkaard ucuncu sınıf .lol.

Misiyi sol acik,Elanoyu sag acik ve zaman zaman Arda ve Keitayi forvet oynatip Nondanin gönderilmesini isteyen,orta üclüyü Sarp,Ayhan ve Canadan olusturan teknik direktöre ne denir?Elinde baska adam yoktu demeyin,Galatasaray tarihinde en pahali transferler Rijkaard döneminde yapildi,bugün Muslera disinda hicbir futbolcu icin büyük paralar harcanmadi ve takim acik ara lider,Terim birinci sinifsa Rijkaard ücüncü sinif.

Misiyi sol acik,Elanoyu sag acik ve zaman zaman Arda ve Keitayi forvet oynatip Nondanin gönderilmesini isteyen,orta üclüyü Sarp,Ayhan ve Canadan olusturan teknik direktöre ne denir?Elinde baska adam yoktu demeyin,Galatasaray tarihinde en pahali transferler Rijkaard döneminde yapildi,bugün Muslera disinda hicbir futbolcu icin büyük paralar harcanmadi ve takim acik ara lider,Terim birinci sinifsa Rijkaard ücüncü sinif.

Barıs,

Rijkaard Barcelona'yı yaratan hocalardan birtanesi - 1

Rijkaard'ın istedigi transferler ASLA yapılmadı - 2

Galatasaray'da dikis tutturamamıs olabilir, Hiddink te milli takımı yedi yeteneksiz hocamı oluyor ? yhüooo. Basarısızlıgın ardında tonla sebep var. Hiddink'in basarısız olmasının sebebi dalga gecmesiydi. Rijkaard'ın basarısız olmasının sebebi POLAT YONETIMIdir.

Nonda'nın gönderilmesini isteyenin Rijkaard olduğunu size Nesskens mi söyledi? Sarp-Ayhan-Cana'dan başka adam da yoktu hacı, varsa göster sıçayım Rijkaard'ın kafasına.

Medyadan sağdan soldan duyduğunuz haberlerle burada ahkâm kesmeyin. Ona kalırsa Yiğit'i isteyip Olcan'ı istemeyenin de Terim olduğu söyleniyor. Bu konuda da görüşlerinizi alalım. Boş boş atmakla olmuyor.

Galatasaray'daki performanslarina gore Rijkaard'la Hagi'yi ayni sinifa koymam. Hagi 2'dir Rijkaard 5 falan.

Eger Rijkaard iyi bir teknik direktörse ben futbolu bilmiyorum,futbolda herkesin farkli dogrulari vardir,önce baskalarin görüslerine saygi göstermeyi ögren,sonra futbol tartisiriz.

Sen Rijkaard'ın görüşlerine saygı gösteriyorsun da benim sana göstermemem dert oldu değil mi? Saygı falan duymuyorum arkadaş, günümüzdeki Barca efsanesinin ilk başlangıcını oluşturan adama lafa edeni vururum, bu kadar net bu. Bugün psikopat gibi Carvalhal'e dilenilen ortamda Rijkaard'a laf etmeye hakkınız yok.

Geçin bu ayakları yahu, Rijkaard iyi bir teknik direktör diyen de yok ama 3. sınıf teknik adam değil. Gayet iyi bir futbol bilgisi var, gram da laf edemezsin. Herkesin farklı doğrular var diyen adam Rijkaard'ı ne hakla eleştiriyor? Onun da doğruları varmış işte, ben de senin doğrularını eleştiriyorum.

Hadi işine, bu konuda 3 yıl boyunca tartıştım ben, daha fazla tartışmaya girmeye niyetim yok.

Barıs,

Rijkaard Barcelona'yı yaratan hocalardan birtanesi - 1

Rijkaard'ın istedigi transferler ASLA yapılmadı - 2

Galatasaray'da dikis tutturamamıs olabilir, Hiddink te milli takımı yedi yeteneksiz hocamı oluyor ? yhüooo. Basarısızlıgın ardında tonla sebep var. Hiddink'in basarısız olmasının sebebi dalga gecmesiydi. Rijkaard'ın basarısız olmasının sebebi POLAT YONETIMIdir.

Barcelonadaki veya Hollanda milli takimdaki sistemin ülkemizde tutmayacagini bir türlü anlamadilar,zira Fatih hoca gelir gelmez 4-3-3 sacmaligindan,pivot santroforun yeni futbolda yeri yok sacmaligindan vazgecti ve sonuclar ortada,Barcanin basina gecse belki yine basarili olur ama bu birinci sinif teknik direktör oldugu anlamina gelmez,Polat yönetimini zaten tartismaya bile degmez.

Sen Rijkaard'ın görüşlerine saygı gösteriyorsun da benim sana göstermemem dert oldu değil mi? Saygı falan duymuyorum arkadaş, günümüzdeki Barca efsanesinin ilk başlangıcını oluşturan adama lafa edeni vururum, bu kadar net bu. Bugün psikopat gibi Carvalhal'e dilenilen ortamda Rijkaard'a laf etmeye hakkınız yok.

Geçin bu ayakları yahu, Rijkaard iyi bir teknik direktör diyen de yok ama 3. sınıf teknik adam değil. Gayet iyi bir futbol bilgisi var, gram da laf edemezsin. Herkesin farklı doğrular var diyen adam Rijkaard'ı ne hakla eleştiriyor? Onun da doğruları varmış işte, ben de senin doğrularını eleştiriyorum.

Hadi işine, bu konuda 3 yıl boyunca tartıştım ben, daha fazla tartışmaya girmeye niyetim yok.

Sen kimi vuruyon klavye delikanlisi,senin gibi fmciler yatip kalkip Barca deyip,ülkemizin degerlerini kücümser,senin gibilerle isim olmaz,yürü isine.

Barcelona'yi yaratan Rijkaard baska ne yaratmis biri aciklasin lan o zaman. Ya da neden bu herif Arabistan'da onu da aciklayin. Sicayim Barcelona'ya arkadas, Turk futbolunu bitirdi adamlar. Herkesin agzinda total futbol sistem la masya EEEEH S.....N LAN diyesim geliyor.

Üst Alt