#21 Zvjezdan Misimović - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Zvjezdan Misimović

Cevap: #21 Zvjezdan Misimovic

Basta taraftar olmak üzere, bu camia seninle daha bir cosacak gibi... daha gelis haberinle olumu bir hava estiyse, sahada diger Aslanlarla birlikte gösterecegin gayretinle daha bir, daha bir cosacagiz insallah. Ali Samiyen ruhuyla, TT Arena'ya hep birlikte... sampiyonluga simdiden merhaba :)

Insallah.

Galatasaray a transferine cok sasirdim. Cok iyi bir oyuncu. Lincoln gibi olmaz. Hayirli olsun

Lincoln gibi olmaz kesinlikle.Lincoln bize gelirken gördüğü kartlar nedeniyle zaten karakteri belliydi.Misimovic hiç sorunsuz geldi.Attığı goller 1.sınıf goller gerçekten.Çok şeyler bekliyorum.

sonunda karakterli eli ayağı düzgün bir adam aldık.CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN...

Umarım sakatlık sorunu yaşamaz ve takımımıza faydalı olur.Hoşgeldin Zvjezdan.

Zamanında Kalli nin ''Lincoln problemli,almayın;5 m a size kralını getiririm'' sözüyle işaret ettiği,Magath ın vazgeçilmezi olmuş adamı aldık...Ki Kalli-Magath,tembel-problemli adamlara en taviz vermeyen futbol adamlarıdır,en çok buna güveniyorum,hani stil olarak ''tembel 10 numara'' yakıştırmasına müsait olması açısından...İnşaallah beklediğimiz performansı fazlasıyla gösterir...

Önemli bulduğum bir nokta da FR ın hiç vazgeçemediği,benim de en katlanılmaz bulduğum Sarp ın,tam da Misimoviç in oynayacağı bölgede -Elano sahadayken bile- görev yapması...Aslında ''Enkaz'' diye gördüğüm takım hakkında beni daha da ümitlendiren bir ayrıntı.

Yaw öbür topiğe yazdım,oraya pek kimse uğramıyor,ziyan olmasın muhteşem yorumum diye buraya taşıdım...:D

Sakatlık sorunu olmayan,fiziği güçlü,mücadeleci,hocalarıyla ve arkadaşlarıyla problem yaşamayan,sorunsuz problemsiz bir ''10'' aldık sonunda.

Avrupa'nın büyüklerinde de bu tarz oyuncular var. En yakın örneği Mesut'tur sanırım.

Misimovic çok çok büyük katkı verecektir.

Üst Alt