#21 Zvjezdan Misimović - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Zvjezdan Misimović

Cevap: #21 Zvjezdan Misimovic

Ortasahanın ortasında oyunuyor, hatta çoğu zaman ön libero gibi top alıyor geriden. forvet arkasında bekleyen 10 numara değil

Ha o anlamda diyorsan doğrudur, zaten kendisi de röportajında belirtmişti "günümüz futbolunda koşup mücadele etmek lazım" diye. Yani dediğin gibi düz durup top beklemiyor Misimovic. Bakalım bizde nasıl oynayacak mevcut kadro içerisinde çok merak ediyorum.

Misimoviç defalarca Josue ile biirlikte beraber 2'li oynadı orta sahada. Analizde de yazmıştım. Defansif bir adam asla değil, ama forvetin arkasındaki 5 metrelik alanda statik oynayan bir adam hiç değil. Stili Arda'ya daha yakın. Geziyor sürekli.

K.çını kaldırmadan 1.5 asist yaptı,sonra ön libero ya geçip Rahimiç ile 100 pas yaptılar herhalde :)

Bize çok faydalı olacaktır.

Bu adamda frikik atamazsa artık serbest atışları direk rakip aut olarak kullansın,en azından süre boşa gitmez.

Aslında bizim sıkıntımız faul kazanmakta da zorluk çekmemiz sadece frikik kullanmak değil yani.Biz daha çok kanatlardan oynamaya çalışıyoruz,orada da fazla faul kazanamıyoruz,kaleyi cepheden görecek bir yerlerden faul kazanırsak Misimovic bombalar artık.

Misi:Ben tura diyorum

Elano:Tamam ben de yazı

Sabri: Dik gelirse de ben atarım

(Yuh ulan dik geldi:D)

Elano takıma geldiğinden beri cepheden doğru düzgün frikik olmadı hakkaten. Birtek Denizli Belediye kupa maçında birde Ankaragücü deplasmanında olmuştu sanırsam. İkisinide kaleci çok iyi çıkarmıştı.

dünkü asisti gibi aynı misi-barosun gollerini çok göreceğiz. barosda hızıyla kaleciyi geçmeyi seven bir forvet , geçen seneki ibb maçındaki gibi.

Üst Alt