22/23 UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

22/23 UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

Pandemiden sonra futbolun çok kan kaybettiğini düşünüyorum genel itibariyle,

sizin ayrıca fikriniz nedir bu konuda?
Pandemiden bağımsız bence bu. Ben mesela Messili-Xavili-Iniestalı-Fabregaslı-Puyollu Barcelona'dan sonra futbola ilgimi kaybettim. Benim için futbol uzun süredir Galatasaray'dan ibaret. He tabii yıllar öncesinin getirdiği alışkanlıklardan dolayı Fransa'da PSG, İspanya'da Barcelona, İngiltere'de Arsenal, İtalya'da Milan, Hollanda'da Ajax, Almanya'da da Bayern'i tutuyorum ve takip ediyorum ama uzaktan. Skorlara bakıyorum arada işte. Yoksa zamanında "Avrupa'dan Futbol" ve Cumartesileri öğle vakti Star'da "Şampiyonlar Ligi Özel" programlarını izlemek için anamı babamı keserdim vallahi. Her gün 21:45'te başlayan maçları izleyebilmek için annemlerle kavga ederdim ilkokulda. Şimdi elimizin altında Uganda Ligi'nden Zambiya Ligi'ne, Arjantin Clausura'dan, Premier Lig'e tüm maçlar var ama izleyesi gelmiyor insanın. Yani evet futbol kan kaybetti ama pandemiden çok çok önce gerçekleşti bu kan kaybı bana göre.

Üst seviye takımlarını geçtim Leverkusen ve Union Berlin de net olarak elerdi Shakhtar en basit kuraydı sonrasında Sevilla geliyordu yine iyi kura çektiler şimdiden geçerler ya da elenirler demek zor fakat Sevilla bu sene rezalet durumda %50-50 ihtimal diyorum.
Shakhtar gelse rahat geçiyorlarmış Sevilla da ilk maç uzaktan çarpıp giren top olmasa gene geçerlermiş adamlarda bu sene acayip bir kura şansı var. Türkiye kupasında da çeyrek finalde iç sahada Kayserispor'la yapıyorlar üstüne yarı finalde Sivasspor ile yapıyorlar.

Pandemiden bağımsız bence bu. Ben mesela Messili-Xavili-Iniestalı-Fabregaslı-Puyollu Barcelona'dan sonra futbola ilgimi kaybettim. Benim için futbol uzun süredir Galatasaray'dan ibaret. He tabii yıllar öncesinin getirdiği alışkanlıklardan dolayı Fransa'da PSG, İspanya'da Barcelona, İngiltere'de Arsenal, İtalya'da Milan, Hollanda'da Ajax, Almanya'da da Bayern'i tutuyorum ve takip ediyorum ama uzaktan. Skorlara bakıyorum arada işte. Yoksa zamanında "Avrupa'dan Futbol" ve Cumartesileri öğle vakti Star'da "Şampiyonlar Ligi Özel" programlarını izlemek için anamı babamı keserdim vallahi. Her gün 21:45'te başlayan maçları izleyebilmek için annemlerle kavga ederdim ilkokulda. Şimdi elimizin altında Uganda Ligi'nden Zambiya Ligi'ne, Arjantin Clausura'dan, Premier Lig'e tüm maçlar var ama izleyesi gelmiyor insanın. Yani evet futbol kan kaybetti ama pandemiden çok çok önce gerçekleşti bu kan kaybı bana göre.

Şu yazının alnı olsa öperdim. Tercüman olmuş içimdeki aynı hisse

Üst Alt