22/23 UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

22/23 UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

Şu kadroyla Konferans Liginde Villarreal ile final oynardık. Avrupa Ligindede Yarı Final oynardık tahminen. Avrupada olmamak ciddi şanssızlık oldu bu sene..

As: Muslera Boey Nelsson Abdülkerim Adekugbe Torreira Oliveira Zaniolo Mertens Kerem Icardi

Sub: Okan Dubois Kaan Berkan Midtsjö Barış Yunus Kazımcan Rashica Gomis Ekli dosyayı görüntüle 193492

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
yedeklerin isimleri gözükmüyor reis

ulan sevilla en kotu olacak zamani buldun dimi! uefa ve sevilla biraz formunda olsan bu fbyi zevkine tokatlardin ama …
diger eslesmelerde sporting arsenal guzel mac olur hepiniz bilirsiniz

Burada bence şikeciler bir şekilde puan alır ancak ispanyada 1 farkla yenilme ihtimalleri bile çok çok az.

fb 2-1 sevilla
sevilla 3-0 fb

Abi Fener eler falan diyenler var

Fener hangi sağlam takımla oynayıp kazanabildi içerde dışarda fark etmez

Top falan oynamıyor kadro kalitesizlikten ölüyor JJnin taktikleri Sevilla'ya hele de avrupa liginde sökmez, adama Exxen üyeliği iptal ettirir Sevilla

Sevilla güle oynaya eler içşnden geçer, FB iç sahada yensin, muhtemelen 1-0 veya 2-1 alıe FB içerde. İspanyada maç en az 3 farklı biter

Kadıköyde FB yenerse iyi olur ülke puanı açısından ama Sevilla her türlü eler, FB game over

Üst seviye takımlarını geçtim Leverkusen ve Union Berlin de net olarak elerdi Shakhtar en basit kuraydı sonrasında Sevilla geliyordu yine iyi kura çektiler şimdiden geçerler ya da elenirler demek zor fakat Sevilla bu sene rezalet durumda %50-50 ihtimal diyorum.
%50-50 diyordum artık %70-30 fener turu geçer diyorum son 20 yılın en kötü Sevillasıyla yapacaklar.

Üst Alt