#18 Berkan Kutlu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
16 imkansız rekor falan olurdu haberimiz olurdu. Manyak bi topçu ama. Koşması göze batıyor ama tekniği falan da yerinde kafa da çalışıyor pozisyon alma anlamında. Çevre kontrolü de iyileşti net şekilde. Gedson'la beraber haz verir

Gerçekten futbol tarihinde bu işin nirvanası ne acaba ? hani atıyorum geçmişte bir oyuncu X km ile rekoru elinde tutuyor diye bir istatistik var mı geçmişte ?

Çünkü Berkan böyle devam ederse Guinness yetkililerini stada çağıralım şu adamı rekorlar kitabına alsınlar 😄

Darida vardı en son haber olan 2020 de ,Almanya rekoruymuş 14.37 koşmuş, daha fazlası var mıdır sanmıyorum

Hertha's Darida breaks the Bundesliga record for kilometers​

Vladimir Darida, Czech midfielder from Hertha Berlin, is the roadrunner of the Bundesliga. Football player established a new mark of kilometers traveled during an encounter this season. He covered 14.37 kilometers in the match, which pitted Hertha against Augsburg.

Bu yilin acik ara en iyi transferi. 6 numara'nin olmadigi, Taylan'in her mac daha nasil kotu oynarim diye firsatlar kolladigi bir donemde, iki kisilik oynuyo her mac. Bu kadar kosan ve hemen her seferinde hizli ve dikine oynamaya calisan adamin pas hatalari olmasi cok normal. Gedson olmamisken, Berkan'da olmasaydi super ligde yaklasik 18-20 puan gerideydik, AL'de de bu kadar puanimiz olmazdi kesin.

Yahu şu leş ligde daha kaç puan geri düşecekdik..Ben tam tersi bu orta sahanın yetersizliği nedeniyle fark şu an 12 dir.

Gerçekden siz tuttuğunuz takımın farkında değilsiniz.
Bu klüp belki yerli olarak maddi açıdan berkandan iyisini bulamaz.Ama yabancı olarak çok net bulur.sene başından beri söyledik.Yabancı tercihinin en az ikisini kale ve defansdan seçmeliyiz diye sürekli söyledik.

Senelerdir rezil transfer dönemleri geçirerek Galatasarayı yerle bir ettiler.çapsız yönetimler ve teknik adamlar Taraftarın beklentisini düşürerek en sonunda şampiyon olmasakda olur durumuna getirdiler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Darida vardı en son haber olan 2020 de ,Almanya rekoruymuş 14.37 koşmuş, daha fazlası var mıdır sanmıyorum

Hertha's Darida breaks the Bundesliga record for kilometers​

Vladimir Darida, Czech midfielder from Hertha Berlin, is the roadrunner of the Bundesliga. Football player established a new mark of kilometers traveled during an encounter this season. He covered 14.37 kilometers in the match, which pitted Hertha against Augsburg.
Aynen Darida bir aralar peş peşe koşu rekorlarını kırmıştı onu hatırladım

Iyi topcu kotu topcu orasini bilmem ama cok mucadeleci bi adam.Son dakikalarda bile yorulmadan depar adabiliyor.Sanki 90 dakika oynamamis gibi

hayattan bi beklentisi kalmamış gözü sarı ve kırmızıdan başka bişey görmeyen cimbom için her türlü kirli işi yapabilecek esaslı bi cimbomlunun artık yiğiti bulup bu işe bir dur deme vakti geldi

hayattan bi beklentisi kalmamış gözü sarı ve kırmızıdan başka bişey görmeyen cimbom için her türlü kirli işi yapabilecek esaslı bi cimbomlunun artık yiğiti bulup bu işe bir dur deme vakti geldi
Youtubedaki her futbol videosunun altında bu hıyar var

Geçen emreb nin tivibu röportunun yorumlarına bakıyodum,birisi videoyla ne alakaysa yedlin şöyle müthiş taylan böyle mükemmel yazmış içimden dedimki yiğitten daha mallarıda var ve yazanın ismine baktım yine yiğit

Herif facebook,youtube,twitter heryeri abluka altına almış kimse durduramıyor

Üst Alt